پاکسازی صورت با فیساپ

پاکسازی صورت با فیساپ

بارها جلوی آینه می‌روید و از نزدیک صورت‌تان را زیر نور برانداز می‌کنید و می‌بینید روی پوستتان بخصوص ناحیه گونه‌ها و بینی سوراخ‌ های زیادی در کنار هم قرار دارند و کنار بعضی از آنها جوش‌های ریز و درشت سرسیاه و سرسفید درآمده است. آیا واقعا راهی برای کوچک کردن این منافذ و سوراخ ها وجود دارد؟ بله، شما می توانید پاکسازی صورت با فیساپ را امتحان کنید.

فیساپ یا لایه برداری فیزیکی

فیساپ یکی از خدمات کلینیک جوانسازی و لیزر دلتا هست که به منظور پاکسازی صورت و همینطور رفع تیرگی زانو و آرنج، رفع تیرگی قوزک و یا زیربغلها و … استفاده می شود. این روش پاکسازی صورت سریع، بدون درد و خونریزی می باشد. همینطور از هیچ ماده شیمیایی استفاده نمی شود. در حقیقت با این روش سلول های مرده و تیره پوست به صورت مکانیکی لایه برداری می شوند و از آن می توان در رفع لک های پوستی ناشی از جای جوش هم استفاده کرد.

تعداد جلسات مورد نیاز بین 4 تا 6 جلسه بوده و لازم است پزشک یا کارشناس کلینیک دلتا بعد از معاینه حضوری، تعداد جلسات لازم برای شما را مشخص کند.

در فیساپ با استفاده از یک هد سیلیکونی که روی پوست می چرخد، پاکسازی پوست انجام می شود. این هد مختص شماست و در جلسه اول به شما داده می شود تا در جلسات بعدی نیز به همراه داشته باشید. برای آشنایی بیشتر با روال انجام فیساپ، حتما کلیپ زیر را مشاهده کنید.

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 9 میانگین: 3.9