ژل لب طبیعی

فهرست مطالب مشاهده فهرست

ژل لب را طبیعی تزریق کنید

لب ها عضوی تاثیر گذار در زیبایی و جذابیت صورتمان هستند. لب های برجسته و خوش فرم تاثیر چشمگیری در زیبایمان دارد. شاید به همین دلیل است که بسیاری از افراد مایل اند لب هایشان کمی برجسته و در عین حال زیبا و طبیعی به نظر برسد. ژل لب طبیعی پرطرافدارترین مدل تزریق و پیشنهاد ما می باشد.

ژل لب طبیعیژل لب طبیعی

تزریق فیلر (ژل) لب از جمله درمان های ایمنی است که می تواند زیبایی لبانتان را دوچندان کند. تزریق ژل، علاوه بر اینکه لبانتان را برجسته می کند باعث اصلاح فرم لب ها شده و به تقارن آن کمک می کند. در تزریق ژل لب طبیعی فرم لب های شما حفظ شده، لب ها کمی لیفت می شود و هیالورونیک اسید موجود در ژل به آبرسانی و طراوت پوست لب کمک می کند.

تزریق ژل لب طبیعی متناسب با اجزای صورت شما در کلینیک دلتا

تجربه تزریق ژل لب ناموفق

اگر چه تزریق ژل لب راهکاری موثر و عالی و در عین حال ایمن برای زیبایی لب است اما کم نسیتند افرادی که از نتیجه تزریق لبشان راضی نیستند و برایشان چندان رضایت بخش نبوده است. بیشتر این افراد مایل به تزریق مجدد فیلر لب نیستند و آن را به دیگران توصیه نمی کنند! چه اتفاقی برای این افراد می افتد؟   ژل لب طبیعی

  • حواستان به فیلرهای بی کیفیت و تقلبی باشد!

تزریق ژل های ارزان قیمت، بی کیفیت، تقلبی و چینی می تواند برایتان گران تمام شود. این فیلرها اغلب ظاهری غیرطبیعی به بافت لب داده و احتمال گلوله شده آن زیر پوست زیاد است. اما همه چیز به اینجا ختم نمی شود. احتمال ایجاد واکنش های شدید پوستی، التهاب و عفونت از دیگر مواردی است که بایستی مراقب آن باشید. کم نیستند افرادی که پس از تزریق فیلرهای بی کیفیت مجبور به تخلیه آن شده اند! تحت تاثیر قیمت ارزان و تبلیغات ژل های چینی، تقلبی و بی کیفیت قرار نگرید و نسبت به آنچه قرار است زیر پوستتان تزریق شود آگاه و حساس باشید!

ژل لب غیر طبیعی و تقلبی نزنید

تجربه و مهارت پزشک عاملی مهم در نتیجه تزریق ژل

شاید مهم ترین چیزی که باید به شما توصیه کنیم این است که به هیچ عنوان تزریق ژل را در مراکز غیر معتبر (آرایشگاه ها و ….) انجام ندهید. کلیه ی تزریقات زیبایی از جمله تزریق ژل بایستی در مراکز معتبر و الزاما توسط پزشک آن هم پزشک باتجربه و دارای مهارت زیاد انجام شود. در جلسه مشاوره پزشک متبحر در ابتدا آناتومی صورتتان را بررسی می کند، سپس متناسب با سایر اجزا صورت، فرم لب مد نظر شما و بررسی بافت لب بهترین تزریق را که همخوانی مناسبی با سایر اجزا چهره تان داشته باشد برایتان انجام می دهد.

تزریق ژل لب طبیعی در کلینیک دلتا

بدیهی است افراد غیر پزشک، و یا مبتدی و تازه کار نمی توانند نتیجه تزریق رضایت بخشی داشته باشند. تزریق توسط این افراد حالت لب هایتان را از بین برده، و به جای لیفت طبیعی و نرمال لب باعث حرکت رو به جلوی لب ها یا به اصطلاح ایجاد حالت لب اردکی می شوند. لب های غیر طبیعی و رو به جلو تعادل اجزای چهره را بر هم می زند و غالبا باعث ایجاد نارضایتی در افراد می شود.

ژل لب غیر طبیعی و تقلبی نزنید

ژل لب طبیعی

نکات مهم در تزریق ژل لب طبیعی

اگر قصد دارید کمی در چهره تان تغییر ایجاد کنید و ژل لب تزریق کنید ولی در عین حال می خواهید نتیجه تزریق ژل لب طبیعی بوده و متناسب با اجزا چهرتان باشد رعایت نکات مهم و عین حال ساده زیر را به شما توصیه می کنیم. رعایت این موارد به شما کمک می کند از نتیجه تزریق ژل طبیعی نهایت لذت را ببرید:

تزریق ژل لب طبیعی در کلینیک دلتا

  • کلیه ی تزریقات زیبایی (ژل، بوتاکس، مزوتراپی و….) را صرفا در مراکز معتبر انجام دهید.
  • تزریق ژل بایستی توسط پزشک انجام شود.
  • به نکات قبل و بعد از تزریق ژل به خوبی دقت کنید. رعایت این موارد علاوه بر کاهش قابل توجه عوارض احتمالی تزریق ژل، ماندگاری فیلر را افزایش می دهند.

تزریق ژل لب، نکات قبل و بعد تزریق و هر آنچه به دانستن آن نیاز دارید

“اینجا” را ببینید

  • از برندهای معتبر و با کیفیت برای تزریق ژل استفاده کنید
  • بسته ژل بایستی حتما پلمپ بوده و قبلا باز نشده باشد.
  • قبل از تزریق ژل حتما به تاریخ تولید و انقضا آن توجه کنید.
  • تحت هیچ شرایطی از ژل های ارزان قیمت، بی کیفیت، تقلبی و چینی برای تزریق استفاده نکنید. این ژل ها دارای عوارض بسیار جدی برای پوستتان هستند.

  • پزشک باید تجربه و مهارت کافی در زمینه تزریق ژل داشته باشد، به آناتومی اجزا صورت آگاه بوده و تناسب لب با سایر اجزا صورت را در نظر بگیرد.
  • در کلینیک دلتا تمامی برندهای استفاده شده دارای مجوز و تاییدیه های رسمی بین المللی و ملی هستند و از بهترین فیلر و ژلهای بدون عارضه برای تزریق طبیعی استفاده می شود.

باکس فیلر و ژل لب

سوالات متداول در مورد ژل لب طبیعی

ژل لب طبیعی یک محصول آرایشی است که برای افزایش حجم و شکل دهی به لب‌ها استفاده می‌شود. اغلب این ژل‌ها حاوی مواد طبیعی مانند اسید هیالورونیک و پپتیدها هستند تا لب‌ها را آبرسانی کرده و به شکل دلخواه آن‌ها را تغییر دهند.

 ژل لب طبیعی از موادی مانند اسید هیالورونیک ساخته می‌شود که با جذب آب، به لب‌ها حجم می‌دهند. این اسیدها در عمق لایه‌های پوست نفوذ می‌کنند و فضایی بین سلول‌ها ایجاد می‌کنند که باعث افزایش حجم و پریت لب‌ها می‌شود.

اکثراً فرآیند تزریق ژل لب طبیعی تحت نظر پزشکان و تخصصی‌های زیبایی انجام می‌شود. آنها از مواد مخدر موضعی استفاده می‌کنند تا درد و عدم راحتی را کاهش دهند. با این حال، بعد از تزریق ممکن است به مدت کوتاهی احساس تورم یا درد کمی داشته باشید.

 بله، در اکثر موارد نتایج از تزریق ژل لب طبیعی به طور طبیعی به نظر می‌آیند، زیرا این ژل‌ها از موادی تشکیل شده‌اند که در بدن وجود دارند و با پوست و بافت‌های طبیعی ترکیب می‌شوند.

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 4 میانگین: 5
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.