لیزر غرب تهران

امروزه از بین بردن موهای زائد نسبت به گذشته تغییرات شگرفی داشته است. دیگر به جای استفاده از روش‌های غلط که تنها به پوست آسیب وارد میکرد تمام شده و روش‌های نوین به جای آن آمده است. یکی از بهترین و ایمن‌ترین روشها برای از بین بردن موهای زائد، استفاده از لیزر است.

اما لیزر موهای زائد برای آنکه هیچ گونه عوارضی بر روی پوست شما نشان ندهد و بسیار اثر بخش باشد، باید در بهترین مرکز لیزر انجام شود. اگر به دنبال بهترین مرکز لیزر غرب تهران هستید، ما به شما کلینیک دلتا را معرفی می‌کنیم.

کلینیک دلتا با بهره گیری از دستگاه‌های بسیار جدید و کادری مجرب، لیزر موهای زائد را برای شما عزیزان انجام میدهد. شایان ذکر است که این کلینیک درصد رضایت بسیاری در خصوص لیزر موهای زائد دارد. بنابراین بهتر است برای انجام این فرآیند، کلینیک دلتا بهترین مرکز لیزر غرب تهران را انتخاب کنید. ما در این مقاله بهترین مرکز لیزر تهران را به شما معرفی می کنیم.

لیزر موهای زائد در بهترین مرکز لیزر غرب تهران

آیا از موهای زائد خود خسته شده‌اید؟! آیا می‌خواهید پوستی شفاف و بدون مو داشته باشید؟! ما به شما لیزر موهای زائد در کلینیک دلتا، بهترین مرکز لیزر غرب تهران را پیشنهاد می‌دهیم. به صورت کلی لیزر موهای زائد دستگاه‌های مختلفی دارد که برای نتیجه بهتر و سریع‌تر باید از دستگاه‌های جدید و به روز بهره گرفت.

از طرف دیگر رعایت مسائل بهداشتی نیز از اهمیت بسزایی برخوردار است که در تمام کلینیکها و مراکز لیزر متاسفانه رعایت نمیگردد! کلینیک دلتا با بهره گیری از دستگاه‌های قدرتمند و رعایت نکات بهداشتی به صورت حرفه‌ای،  شما را از شر موهای زائد راحت میکند و پوستی شفاف و مانند آینه برایتان به ارمغان می‌آورد.

کلینیک دلتا بهترین مرکز لیزر غرب تهران

دستگاه‌ های مورد استفاده در کلینیک ما، با حداقل درد موهای زائد را از بین می‌برد و برای تمام تایپ‌های پوستی مناسب است.  از طرفی کلینیک دلتا با ارائه کیفیت مطلوب خدمات، انجام کار لیزر توسط اپراتورهای حرفه ای و با تجربه و همچنین قیمت مناسب در لیزر موهای زائد، در خدمت شماست و تمام چالش‌ها و دغدغه‌های شما را برای انجام لیزر موهای زائد بر طرف کرده است.  

کلینیک دلتا، بهترین مرکز لیزر غرب تهران نقطه پایانی بر تمامی سوالات و نگرانی‌های شماست. در این کلینیک می‌توانید با بهترین دستگاه لیزر دنیا “اسکلپیون مدیو استار” در فضایی بهداشتی همراه با کادری حرفه‌ای لیزر موهای زائد را برای شما انجام میدهد.

کلینیک دلتا بهترین مرکز لیزر غرب تهران

از طرفی ارائه ی کیفیت مطلوب خدمات، انجام کار لیزر توسط فرد حرفه ای و با تجربه و همچنین قیمت لیزر موهای زائد از دیگر چالش هایی است که ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کند.

اما جای نگرانی نیست. کلینیک دلتا، بهترین مرکز لیزر غرب تهران نقطه پایانی بر تمامی سوالات و نگرانی های شماست. در کلینیک دلتا می توانید با بهترین دستگاه لیزر دنیا “اسکلپیون مدیو استار” در فضایی بهداشتی همراه با کادری حرفه ای از لیزر موهای زائد لذت ببرید.

بهترین کلینیک غرب تهران

چرا کلینیک دلتا بهترین مرکز لیزر غرب تهران است؟

این سوال ممکن است برای بسیاری از شما عزیزان به وجود بیاید. در ادامه به دلایل اینکه چرا کلینیک دلتا به بهترین مرکز لیزر غرب تهران تبدیل شده است می‌پردازیم:

 • استفاده از قدرتمندترین لیزر موهای زائد جهان بدون احساس درد

در کلینیک دلتا از لیزر اسکلپیون مدیو استار، استفاده می شود. لیزر قدرتمند اسکلپیون مدیو استار محصول کمپانی زایس در کشور آلمان می باشد. لیزر اسکلپیون  تنها دارنده ی گواهی FDA جهت کاهش دائمی موهای زائد می باشد. پس از طی جلسات اصلی از مشاهده نتیجه شگفت زده می شوید!

همان گونه که در بخش‌های قبل اذعان داشته‌ایم، در بهترین مرکز لیزر غرب تهران یعنی کلینیک دلتا از بهترین و به روز دستگاه‌های لیزر دنیا مانند دستگاه لیزر اسکلپیون مدیو استار، استفاده می‌شود که تجربه لیزری بدون درد و با تاثیر گذاری بسیار بالا را در اختیار شما قرار میدهد.

دستگاه‌های لیزر در کلینیک دلتا همه و همه دارای تاییدیه سازمان جهانی بهداشت و گواهی نامه معتبر  FDA  هستند و پس از مدت زمان کوتاهی شما عزیزان می‌توانید شاهد از بین رفتن موهای زائد خود باشید.

 نکته بسیار مهمی که درباره لیزر اسکلپیون باید بدانید، این است که این دستگاه جدید 2 طول موج را به جای یک طول موج ارسال خواهد کرد و همین موضوع سبب حذف بسیار سریع موهای زائد خواهد شد و به دریافت نتیجه بهتر و سریع‌تر کمک می‌نماید.

به همین دلیل است که شما می‌توانید نتایج لیزر را پس از مدت کوتاهی مشاهده کنید و از پوست صاف و یک دست خود لذت ببرید.

کلینیک دلتا - لیزر موهای زائد در غرب تهران

لیزر اسکلپیون 2 طول موج را به جای یک طول موج ارسال می کند. این کار باعث حذف سریعتر موهای زائد شده و از طرفی به دریافت نتیجه بهتر و سریعتر کمک می کند.

لیزر موهای زائد اسکلپیون مدیواستار

مقطع هندپس دستگاه لیزر اسکلیپون مستطیلی بوده و بیشترین پوشش دهی سطح پوست را در میان تمامی دستگاه های لیزر جهان داراست. یعنی در مقایسه با دستگاه هایی نظیر کندلا که دارای مقطع دایره ای و گرد است، مقطع مستطیلی لیزر اسکلپیون با تمامی سطح پوست در تماس است و فضای خالی باقی نمی ماند و از طرفی سرعت لیزر شما به مقدار قابل توجهی زیاد و زمان هر جلسه لیزر بسیار کاهش پیدا می کند.

تفاوت دستگاه لیزر اسکلپیون مدیو استار و کندلا

دستگاه لیزر اسکلپیون مدیو استار در عین قدرت فوق العاده، جز کم دردترین دستگاه های لیزر موهای زائد در دنیاست. سیستم کولینگ هوشمند 360 درجه و علاوه بر آن تنظیمات مخصوص کاهش درد برای افراد با آستانه درد پایین طراحی شده.تا شما هنگام لیزر تنها گزگز خفیفی را روی پوستتان احساس و دیگر نگران احساس درد نباشید.

لیزر اسکلپیون

مزایای های دستگاه لیزر اسکلپیون مدیو استار تنها به اینجا ختم نمی شود. پشتیبانی از انواع تایپ های پوستی روشن و تیره و حذف موهای کرکی تا ضخیم از دیگر دلایلی است که لیزر اسکلپیون را تبدیل به بهترین دستگاه لیزر جهان کرده است. جالب است بدانید هر سه دستگاه کلینیک دلتا لیزر اسکلپیون است.   اسکلپیون مونولیت

لیزر اسکلپیون مدیو استار

 • رعایت کلیه ی پروتکل های بهداشتی و ضد عفونی مرتب سطوح

یکی دیگر از مهم‌ترین مواردی که کلینیک دلتا را بهترین مرکز لیزر غرب تهران تبدیل کرده است، رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی و ضد عفونی محیط است! ممکن است گمان کنید که تنها استفاده از یک دستگاه قدرتمند برای انجام لیزر موهای زائد کافیست! در صورتی که سخت در اشتباهید و به غیر از دستگاه محیط بهداشتی و ضد عفونی شده از اهمیت بالایی برخوردار می‌باشد.

اگر محیطی که در آن فرآیند لیزر انجام می‌شود بهداشتی نباشد، ممکن است افراد را درگیر مشکلات و بیماری‌های پوستی و سایر بیماری‌های مختلف نماید! به همین دلیل رعایت مسائل بهداشتی در کلینیک ما در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. از جمله موارد بهداشتی که در کلینیک دلتا، بهترین مرکز لیزر غرب تهران رعایت می‌شود به شرح زیر است:

 • رعایت کلیه نکات بهداشتی و درمانی
 • پاکیزگی و ضد عفونی کردن اتاق‌های لیزر پس از هر بار استفاده
 • استفاده از هندپیس پاکیزه
 • ضد عفونی کردن کلیه سطوحی که با بدن مراجعین در تماس است و …

بهترین مرکز لیزر غرب تهران

 • حضور اپراتورهای حرفه ای و با تجربه در بهترین مرکز لیزر غرب تهران

یکی دیگر از مواردی که می‌تواند تاثیر لیزر موهای زائد شما را چندین برابر کند، حضور اپراتورهای حرفه‌ای و با تجربه در مرکز لیزر است که این موضوع در کلینیک دلتا، بهترین مرکز لیزر غرب تهران به خوبی رعایت می‌شود. تمامی اپراتورهایی که در مرکز ما مشغول به فعالیت هستند، به صورت کاملا تخصصی و تحت نظر پزشک آموزش دیده‌اند و از آناتومی بدن، پوست و فیزیک لیزر کاملا آگاه هستند.

نکته بسیار مهمی که باید بدانید، این است که اپراتورها باید درجه لیزر را به درستی تعیین کنند تا لیزر موهای زائد نتیجه بخش باشد. در کلینیک دلتا نیز این موضوع به خوبی رعایت می‌گردد تا شما بتوانید اثر بخشی بهتر و سریع‌تری داشته باشید.

 

حضور اپراتورهای حرفه ای و با تجربه در بهترین مرکز لیزر غرب تهران

 • حضور بهترین و حاذق ترین پزشکان حاضر در زمینه لیزر، پوست، مو

در بهترین کلینیک غرب تهران، مجموعه پزشکانی ماهر و باتجربه حضور.دارند تا علاوه بر معاینه و مشاوره در زمینه پوست، مو و لیزر به ارائه ی خدمات درمانی پرداخته و پوستی زیبا، شفاف و یکدست را به شما هدیه کنند.

ما در بهترین مرکز لیزر غرب تهران، با بهره گیری از پزشکانی بسیار با تجربه و حاذق، بهترین خدمات را برای شما در نظر گرفته‌ای. پزشکان در کلینیک دلتا، علاوه بر معاینه و مشاوره در خصوص پوست و مو، بهترین راهکارهای درمانی را در اختیار مراجعه کنندگان قرار میدهند تا زیبا جویان عزیز، پوستی شفاف و بسیار یک دست داشته باشند.

دکتر ریکانی

 • ارائه ی بیش از 100 خدمات در زمینه پوست، مو و لیزر در کلینیک دلتا

لیزر موهای زائد تنها یکی از پرطرفدارترین خدمات در بهترین کلینیک غرب تهران است. در کلینیک دلتا بیش از 100 خدمات در زمینه پوست، مو و لیزر ارائه می شود. از ژل و بوتاکس گرفته تا جوانسازی پوست با لیزر چهار بعدی فوتونا و درمان ترک های پوستی (استریا) و ….

ژل لب

 • استفاده از بهترین برندهای جهان

فرقی ندارد قصد داشته باشید موهای زائدتان را لیزر کنید یا قصد دارید پوستتان را جوانسازی کنید و یا می خواهید ژل و بوتاکس تزریق کنید. در کلینیک دلتا در کنار استفاده از دستگاه های به روز و پیشرفته دنیا از بهترین و با کیفیت ترین مواد خارجی که دارای تائیدیه از سازمان های مطرح، شناسه و مجوز است استفاده می شود.

لیزر موهای زائد با دستگاه اسکلپیون مدیو استار

همان گونه که اذعان داشته‌ایم، یکی از بهترین و به روز دستگاه‌ها برای لیزر موهای زائد، دستگاه لیزر اسکلپیون مدیو استار است. این دستگاه نسبت به سایر دستگاه‌هایی که در کلینیک‌ها و مراکز لیزر وجود دارد، از یک سری برتری‌های برخوردار است.

به عنوان مثال این دستگاه لیزر از یک هندپس مستطیلی شکل برخوردار است و همین موضوع سبب می‌گردد که بیشترین پوشش دهی سطح پوست را در میان تمامی دستگاه‌های لیزر جهان دارا باشد. این دستگاه لیزر از مزیت‌های بسیار خاصی برخوردار است که در ادامه به بررسی آن می‌پردازیم:

 • مقطع مستطیلی لیزر اسکلپیون با تمامی سطح پوست در تماس است و هیچگونه فضای خالی را باقی نمی‌گذارد.
 • این دستگاه به دلیل سرعت بسیار زیادی که در لیزر دارد و همچنین قدرت بسیار بالای خود، زمان و تعداد جلسات لیزر را کاهش می‌دهد.
 • این دستگاه جز کم دردترین دستگاه‌های لیزر موهای زائد در دنیا محسوب می‌شود.
 • برخورداری از سیستم کولینگ هوشمند 360 درجه
 • برخورداری از تنظیمات مخصوص برای کاهش درد (مخصوص افراد با آستانه درد بسیار کم)
 • پشتیبانی از انواع تایپ‌های پوستی روشن و تیره
 • حذف موهای کرکی تا ضخیم و …

تمامی موارد ذکر شده در فوق، تاثیر فوق العاده این دستگاه لیزر را نشان می‌دهد. شایان ذکر است که در کلینیک دلتا، سه دستگاه لیزر موهای زائد وجود دارد که خوشبختانه هر سه دستگاه ما؛ دستگاه لیزر اسکلپیون مدیو استار می‌باشد. از دیگر دلایلی است که لیزر اسکلپیون را تبدیل به بهترین دستگاه لیزر جهان کرده است.  

ژل جوانساز پروفایلو

در بهترین مرکز لیزر غرب تهران چه خدماتی ارائه می شود؟

بیش از 100 خدمات مختلف در زمینه پوست، مو و لیزر توسط کادری از برجسته ترین پزشکان تهران در کلینیک لیزر و جوانسازی دلتا به شما ارائه می گردد. برخی از این خدمات عبارتند از:

ارتباط با دلتا لیزر
ارتباط با کلینیک دلتا لیزر

سوالات متداول در ارتباط با لیزر غرب تهران

مراکز لیزر در منطقه غرب تهران خدمات متنوعی ارائه می‌دهند، از جمله:

 • از بین بردن موهای زائد با لیزر
 • درمان لکه‌های پوستی، جوان‌سازی پوست و درمان جوش با لیزر
 • لیزر برای درمان عروق خونی بر روی پوست
 • تزریق ژل‌ها و بوتاکس برای جوان‌سازی و ترمیم ظاهر پوست
 • درمان زخم‌های آکنه و جوش با لیزر

در بیشتر موارد، درمان با لیزر با استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته و مواد مخدر موضعی صورت می‌گیرد تا احساس درد و تزریق به حداقل برسد. اما بستگی به نوع درمان و حساسیت هر فرد دارد. از پزشکان و متخصصان مرکز معتبر در این زمینه مشورت گرفته تا مطمئن شوید.

زمانی که نتایج درمان با لیزر مشخص می‌شود، بستگی به نوع درمان، نوع مشکل پوستی و واکنش هر فرد دارد. برخی نتایج درمان با لیزر به صورت فوری قابل مشاهده‌اند، اما در موارد دیگر ممکن است تا چند هفته یا ماه زمان نیاز باشد.

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 4 میانگین: 4
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.