مسواک زدن بعد از ژل لب

مسواک زدن.بعد از ژل لب چگونه است؟

تزریق ژل لب به زیباتر شدن چهره مان کمک می کند. با تزریق مقداری ژل، لب هایمان برجسته شده و خوش فرم و زیباتر به نظر می رسند. از طرفی ژل لب به جوانسازی لب کمک کرده.و چین و چروک ها و خطوط پوستی اطراف لب را از بین می برد. به همین دلیل است.که امروزه، تزریق ژل لب تبدیل به یکی از پرتقاضاترین خدماتی شده.که پزشکان زیبایی ارائه می دهند. مسواک زدن.بعد از ژل لب

ممسواک زدن بعد از ژل لبسواک زدن بعد از ژل لب

رعایت نکات پس از تزریق ژل لب

توجه به نکات مراقبتی پس از تزریق ژل لب بسیار حائز اهمیت است.زیرا علاوه بر کاهش قابل توجه عوارض احتمالی، باعث افزایش دوام و طول عمر ژل لب تزریق شده است. یکی از سوالات و چالش های ذهنی متداول که افراد ممکن است.با آن رو به رو شوند.چگونگی مسواک زدن.بعد از ژل لب است.

مسواک زدن بعد از ژل لب

برای بسیاری از افراد این پرسش ایجاد می شود.که آیا می توان بعد از تزریق ژل لب مسواک زد.؟ و یا نحوه ی انجام مسواک زدن.بعد از تزریق ژل لب بایستی چگونه باشد.؟ در ادامه به بررسی پاسخ این سوال می پردازیم. مسواک زدن بعد از ژل لب

مسواک زدن بعد از ژل لب

چگونه بعد از تزریق ژل لب مسواک بزنیم؟

بعد از تزریق ژل لب ممکن است.کمی لب هایمان متورم شود.و محل ورود سوزن به پوست به صورت نقطه ای و به میزان کم کبود شده.و در بعضی افراد ممکن است. کمی دردناک به نظر برسد. اگر چه این علائم در برخی افراد وجود دارد.و کاملا طبیعی است.و به فاصله ی چند روز از جلسه تزریق، بهبود پیدا می کند. اما با این حال، ممکن است. در انجام امور روزمره مانند مسواک زدن.، ما را با محدودیت هایی مواجه کندمسواک زدن بعد از ژل لب

مسواک زدن بعد از ژل لب

اگر ژل لب تزریق کرده اید.و قصد دارید مسواک بزنید.در 24 ساعت ابتدایی پس از تزریق بهتر است.این نکات را رعایت کنید:

 

 1. مسواک را به آهستگی و آرامی درون فضای دهان جا به جا کنید.
 2. مراقب باشید بدنه ی مسواک تماس چندانی با لب هایتان نداشته باشد.
 3. از حرکات شدید و سریع مسواک درون دهان اجتناب کنید. مسواک زدن بعد از ژل لب
 4. در 24 ساعت ابتدایی پس از تزریق از خمیر دندان استفاده نکنید. بهتر است محلول آب نمک بسیار رقیق و کم غلظلت را جایگزین خمیر دندان کنید.
 5. از آب خنک برای شستشوی دهان استفاده کنید.
 6. پس از شستشوی دهان، برای خشک کردن لب و فضای اطراف دهان، به آرامی دستمال را روی پوست قرار داده و آن را بردارید. و از وارد کردن فشار و یا ضربه برای خشک کردن پوست خودداری کنید.
 7. برای حفظ رطوبت لب و جلوگیری از ایجاد خشکی بهتر است.با نظر پزشک از یک پماد مرطوب کننده.و یا چرب کننده بدون اسانس استفاده کنید.

تزریق ژل لب مدل طبیعی متناسب با فرم و اجزای چهره شما در کلینیک دلتا

همچنین بهتر است.پس از تزریق ژل لب به سایر نکات مراقبتی زیر توجه کنید:

 

 • جهت جلوگیری از عوارض احتمالی مانند التهاب و یا کبودی بهتر است.تا 24 ساعت اولیه از کمپرس سرد استفاده کنید. (میزان سرما نبایستی خیلی شدید باشد، زیرا اثرات درمانی را کاهش می دهد.) مسواک زدن بعد از تزریق ژل لب
 • در روزهای ابتدایی پس از تزریق برای شستشوی صورت، از شوینده های بسیار ملایم استفاده کنید. 
 • تا یک هفته پس از تزریق ژل لب از مواد آرایشی و کرم های سنگین پوشاننده.به ویژه ی روی لب و محیط اطراف دهان بپرهیزید.

کبودی بعد از تزریق ژل لب

 • حداقل تا 72 ساعت پس از تزریق ژل لب از مصرف دخانیات و الکل خودداری کنید.
 • از فشار و ماساژ ناحیه ی تزریق خودداری کنید. اینکار باعث حرکت و جابجایی ژل در ساعات یا روزهای اولیه ی پس از تزریق می شود.
 • از قرار گرفتن در معرض.نور خورشید اجتناب کنید. مسواک زدن.بعد از ژل لب

کبودی بعد از ژل لب

 • پس از تزریق ژل لب به طور مرتب از ضد آفتاب استفاده کنید.
 • در هفته های ابتدایی پس از تزریق از محیط های گرم مانند جکوزی، سونا و دوش آب گرم و … دوری کنید. فعالیت و حضور در محیط های گرم عوارض ناشی از تزریق (کبودی، ورم و…) را تشدید می کند.

مسواک زدن بعد از ژل لب

 • حداقل 15 روز پس از تزریق ژل از انجام فعالیت های فیزیکی سنگین دوری کنید. انجام این فعالیت ها، جریان خون را در ناحیه زیاد و ریسک تورم و کبودی را تشدید می کند.  
 • به طور معمول پس از تزریق شما درد چندان زیادی را احساس نمی کنید. اگر احساس درد داشتید.می توانید.با نظر پزشک برای تشکین درد از استامینوفن استفاده کنید. 

بوسیدن بعد از تزریق ژل لب

 • ایجاد کبودی و التهاب مختصر تا چند روز پس از تزریق طبیعی است. همچنین  در برخی افراد علائمی نظیر خشکی و خارش پوست نیز مشاهده می شود. اگر علائم ذکر شده بیش از 4 روز به طول انجامید.با کلینیک تماس بگیرید.
 • به هیچ وجه محل تزریق ژل را دستکاری نکنید.  مسواک زدن.بعد از ژل لب

بوسیدن پس از تزریق ژل لب

 • در تزریقات سطحی لب ممکن است.در برخی نواحی احساس کنید.فیلر کمی سفت و یا سطح پوست کمی برآمده شده است. این عارضه طبیعی است.و معمولا طی چند روز برطرف می شود. در صورت ادامه دار بودن.بیش از یک هفته بهتر است با کلینیک تماس بگیرید.
 •  ممکن است پزشک برای برخی از افراد جهت کاهش التهاب و تسریع در روند بهبودی دارو، پماد یا کرم تجویز کند، که برای کاهش عوارض بایستی در زمانبدی مناسب و طبق دستورالعمل مصرف شوند.

مسواک زدن بعد از تزریق ژل لب

 • پس از تزریق ژل لب حداقل به مدت 24 ساعت از آشامیدن.مایعات و یا خوردن.غذاهای داغ اجتناب کنید. 
 • بهتر است در روزهای ابتدایی پس از تزریق، نوشیدنی های داغی نظیر چایی را با نی بنوشید.و دمای غذایتان ترجیحا ولرم باشد.چون هنوز ژل جا نیفتاده.و ممکن است.تحت تاثیر حرارت قرار بگیرد.و ماندگاری آن کوتاه شود. مسواک زدن.بعد از ژل لب
 • پس از یک هفته در صورت بهبود نیافتن.علائم ناشی از تزریق ( تورم، کبودی و …) با کلینیک تماس بگیرید.

نکات مراقبتی بعد از تزریق ژل لب

در رابطه با تزریق ژل لب سوال دارید؟ 

همین حالا از طریق یکی از روش های زیر با مشاورین کلینیک دلتا در ارتباط باشید

برای تماس با کلینیک دلتا می توانید همه روزه از 8 صبح الی 8 شب در روزهای کاری با شماره زیر تماس بگیرید.

80 405 404 -021
81 405 404 -021
82 405 404 -021

همچنین شما می توانید از طریق موبایل / واتساپ کلینیک دلتا با ما در ارتباط باشید

0990-47-47-980

شاید مطالب زیر هم برای شما مفید باشد

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 3 میانگین: 5
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.