لیزر مونولیت چیست؟

لیزر مونولیت نسل جدید لیزر موهای زائد

وجود موهای زائد روی پوست برای بسیاری از افراد از جمله بانوان بسیار آزار دهنده است. شاید برای همین است که امروزه لیزر موهای زائد تبدیل به روشی پرطرفدار برای رهایی از شر موهای زائد روی پوست شده است. با لیزر موهای زائد دیگر دغدغه شیو مرتب و هفتگی موهای زائدتان را ندارید، با درد، موهای زیر پوستی و لک های ناشی از اپیلاسیون خداحافظی می کنید و از زیبایی و لطافت پوستتان همواره لذت می برید.   لیزر مونولیت

لیزر موهای زائد یا اپیلاسیون

فراموش نکنید اتخاب دستگاه لیزر با کیفیت و مناسب از جمله عواملی است که می تواند در نتیجه و میزان رضایت شما از جلسات لیزر موهای زائد تاثیر گذار باشد. در ایران یکی از بهترین دستگاههای لیزر موهای زائد  مدیو استار، می باشد. لیزر مدیو استار محصول مشترک کمپانی اسکلپیون و زایس در کشور آلمان می باشد. اگر با کمپانی زایس آشنایی ندارید بایستی به شما بگوئیم این کمپانی به عنوان غول صنایع اپتیک و لیزر در دنیا از کیفیت و محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. جالب است بدانید بسیاری از برندهای لیزر مطرح دنیا قطعات اپتیکی، لنز و لیزرشان توسط زایس آلمان تامین میشود.

لیزر اسکلپیون مدیو استار

اسکلپیون مدیو استار و تجربه موفق لیزر موهای زائد

بدون شک می توان گفت لیزر اسکلپیون مدیو استار بهترین و قدرتمندترین دستگاه لیزر موهای زائد موجود در دنیاست که توانسته با پشت سر گذاشتن رقبایی همچون کندلا جایگاهی محبوب و قابل قبول به دست آورد. شرکت اسکلپیون با بیش از 40 سال تجربه در زمینه اختراع و تولید انواع لیزرهای پزشکی و همکاری نزدیک و تنگاتنگ با شرکت زایس آلمان نسل جدید لیزرهای مدیو استار را به دنیا معرفی نمود. دستگاه لیزر موهای اسکلپیون مدیو استار نکست پرو و مونولیت از جمله دستاوردهای بی رقیب و قابل توجه این شرکت در زمینه لیزر موهای زائد است.

لیزر موهای زائد و کرکی با لیزر اسکلپیون مدیو استار

کیفیت و فناوری پیشرفته در تولید دستگاه مدیو استار اسکلپیون نکست پرو باعث شد این دستگاه به سرعت به محبوبیتی ویژه دست پیدا کند و در سال های اخیر لقب قدرتمندترین دستگاه لیزر موهای زائد دنیا را از آن خود کند. از جمله ویژگی های دستگاه اسکلپیون مدیو استار نکست پرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • ارسال دو طول موج همزمان و اثری بخش چند برابری

از جمله مزایای دستگاه اسکپیون مدیواستار سری نکست پرو ارسال دو طول موج همزمان است یکی از طول موج ها روی فولیکول موهای زائد تاثیر گذار است و آن ها را از بین می برد و دیگری مویرگ های بسیار ظریف که مسئول تغذیه فولیکول های موهای زائد هستند را مسدود می کند  که باعث نتیجه گیری بهتر و سریعتر از جلسات لیزر موهای زائد می شود.

روش های مختلف حذف موهای زائد
لیزر در مقایسه با سایر روش های حذف موهای زائد ، بیشترین تاثیر را روی حذف فولیکول و توقف رشد موهای زائد دارد
  • هندپیس بزرگ با پوشش دهی صد در صدی پوست

از دیگر مزایای دستگاه لیزر موهای زائد اسکلپیون مدیو استار نکست پرو دارای وجود هندپیس بزرگ است که دارای پوشش ناحیه ای بیشتر نسبت به هندپیس های مدور و گرد مانند کندلا بوده و مقطع مربع-مستطیل لیزر این امکان را می دهد که کلیه ی نواحی پوست شات خورده و بدون هیچ گونه جا افتادگی لیزر شوند.

تفاوت دستگاه لیزر اسکلپیون مدیو استار و کندلا

 

  • حذف موهای زائد از ضخیم تا کرکی و نازک

احتمالا شنیده اید موهای زائد کرکی و نازک را نمی توان لیزر کرد! زیرا ممکن است ضخیم تر از قبل رشد کنند و حتی تراکم بیشتری پیدا کنند. بر خلاف موهای ضخیم و کلفت، موهای کرکی و نازک انرژی کمتری از لیزر را جذب می کنند و با دستگاه های معمولی لیزر از بین نمی روند. فناوری پیشرفته دستگاه اسکپیون مدیو استار دارای منوی مخصوص موهای نازک و کرکی بوده و به راحتی هر چه تمام تر این موها را از بین می برد.

کلینیک دلتا - لیزر موهای زائد در غرب تهران

  • خداحافظی با درد لیزر

اگر بابت درد لیزر نگران هستید، لیزر اسکلپیون مدیو استار خیالتان را از این بابت راحت می کند. سیستم کولینگ هوشمند  360 درجه این دستگاه دمای پوستتان را پائین نگه می دارد. مهمترین ویژگی اسکلپیون مدیو استار : وجود  منوی مخصوص افراد کم تحمل است که بدون داشتن درد و کم شدن انرژی همان نتیجه را بگیرند. این تکنولوژی در انحصار زایس آلمان است.

  • پشتیبانی از انواع تایپ پوست

ممکن است از دوستان و اطرافیانتان شنیده باشید که احتمال آسیب و سوختگی پوست های سبزه و تیره هنگام لیزر موهای زائد بیشتر است. اگر پوست سبزه و یا نسبتا تیره ای دارید و دستگاه لیزر موهای زائد انتخابیتان مناسب تایپ پوستی شما نباشد و یا نتواند از آن پشتیبانی کند، احتمال ایجاد آسیب و عوارض وجود دارد. اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که پوست سبزه، برنز یا تیره ای دارید لیزر اسکلپیون مدیو استار از جمله دستگاه های لیزری است که به شما توصیه می شود. این دستگاه می تواند بدون کوچکترین آسیب و عارضه از کلیه ی تایپ های پوستی پشتیبانی کند و تنظیمات مخصوص به آن دارد.

  • بهداشتی ترین دستگاه لیزر موهای زائد

بهداشت دستگاه لیزر موهای زائد بسیار مهم و قابل توجه است چرا که می تواند عامل و بستری برای انتقال بسیاری از بیماری ها باشد. دستگاه لیزر اسکلپیون مدیواستار یکی از بهداشتی ترین دستگاه های لیزر در میان سایر دستگاه های لیزر موهای زائد دنیاست. چرا که علاوه بر مقطع شات، بدنه هندپیس دستگاه نیز.سلفون چندلایه برای هر شخص به طور جداگانه پیچیده میشود.

مرکز لیزر غرب تهران

در سایر دستگاه های لیزر موهای زائد  تماسی و غیر تماسی امکاان استفاده از سلفون وجود ندارد در حالی که تنها به شما یک سری یک بار مصرف.داده شده و هندپیس و بدنه آن که ممکن است اتفاقی به پوست بدن و یا آلت.تناسلی سایر افراد تماس پیدا کند.بدون محافظ است و در این صورت ریسک انتقال بیماری و آلودگی چندین برابر است.

مرکز لیزر غرب تهران دلتا

مونولیت نسل جدید دستگاه مدیو استار

این بار شرکت اسکلپیون پس از تجربه موفق دستگاه لیزر موهای زائد اسکلپیون نکست پرو نسل جدید لیزرهای مدیو استار با نام مونولیت را تولید نمود تا پاسخگوی کلیه ی انتظارات شما از دستگاه لیزر موهای زائد باشد.

اسکلپیون مدیو استار مونولیت

دستگاه لیزر موهای زائد اسکلپیون مدیو استار در دو مدل  “نکست پرو” و “مونولیت”به بازار عرضه شده است. از نظر کیفیت و قدرت لیزر هر دو دستگاه اسکلپیون مدیو استار نکست پرو و منولیت دقیقا برابر بوده و تفاوتی با یکدیگر ندارند. دستگاه اسکلپیون مونولیت نسل جدید دستگاه های اسکلپیون مدیو استار است و به میزان بسیار جزئی و اندک در آپشن و تنظیمات دستگاه با اسکلپیون نکست پرو تفاوت دارد. درست مثل اینکه شما مدل ماشین بنز 2020 و 2021 را با یکدیگر مقایسه کنید! 

لیزر موهای زائد

همانطور که اشاره کردیم دستگاه لیزر مونولیت با نکست پرو از نظر کیفیت لیزر هیچ تفاوتی با یکدیگر ندارد. هم دستگاه لیزر موهای زائد مدیو استار اسکلپیون نکست پرو و هم مونولیت دو طول موج داشته، از انواع تایپ های پوست و مو پشتیبانی می کنند، دارای هندپیس بزرگ با مقطع مربع- مستطیل بوده کلیه نواحی پوست را پوشش می دهند. همچنین امکان استفاده از سلفون بر روی بدنه و مقطع هندپیس در هر دو دستگاه لیزر موهای زائد مونولیت و نکست پرو وجود دارد.

لیزر موهای زائد اسکلپیون

تفاوت های جزئی دستگاه لیزر اسکلپیون مدیو استار مونولیت و نکست پرو

  • مقطع هندپیس لیزر مونولیت کمی بزرگتر است

همانطور که قبلا اشاره کردیم دستگاه اسکپیون مدیو استار دارای مقطع هندپیس بزرگ است که بیشترین سطح پوشش دهی پوست را در میان دستگاه های لیزر موهای زائد دارد. در حال حاضر دستگاه مدیو استار مونولیت دارای بزرگترین هندپیس لیزرموهای زائد در دنیاست که به میزان قابل توجهی سرعت و زمان لیزرتان را افزایش می دهد.

لیزر مونولیت

  • سرعت لیزر دستگاه مونولیت کمی بیشتر از سری نکست پرو 

توان بالا و تنظیمات تعداد شات زیاد در دستگاه لیزر مدیو استار مونولیت به شما این امکان را می دهد تا سریعترین لیزر موهای زائد را تجربه کنید بدون اینکه سطحی از پوستتان جا بماند و یا شات نخورد.

رعایت نکات قبل و بعد از لیزر به نتیجه گیری عالی و هر چه بهتر شما از جلسات لیزر کمک می کند

چه نکاتی را قبل و بعد از لیزر موهای زائد بایستی رعایت کنیم؟

“اینجا” را ببینید

  • روی دستگاه لیزر مونولیت همزمان دو هندپیس با تنظیمات مختلف قابل استفاده است

از دیگر ویژگی های متمایز کننده دستگاه مونولیت مدیو استار امکان نصب همزمان دو هندپیس با تنظیمات و طول موج های مختلف است. همچنین وزن هندپیس ها کمی سبک تر است که باعث می شود اپراتور راحتی بیشتری حین کار داشته باشد.

مونولیت هندپیس

  • لیزر مونولیت دارای تنظیمات درمانی است

شاید بتوان مهمترین وجه تمایز دستگاه لیزر مدیو استار اسکلپیون نکست پرو و مونولیت را در تنظیمات جزئی و درمانی آن دانست. در دستگاه لیزر مونولیت علاوه بر لیزر موهای زائد، درمان آکنه (جوش)، جوانسازي، تايتنينگ و روشن نمودن پوست و درمان ضایعات سطحی عروقی از مزایایی است که می توان در کنار لیزر موهای زائد از آن بهره مند شد. اگرچه تاثیرات درمانی لیزر مونولیت مانند درمان جوش، روشن نمودن پوست و …. نسبت به دستگاه جوانساز فوتونا بسیار کم و ناچیز است اما می توان از تاثیرات مختصر درمانی مونولیت برای پوست هنگام لیزر موهای زائد بهره مند شد.

با غول لیزر جوانساز و درمانی دنیا “فوتونا” بیشتر آشنا شوید

لیزر جوانساز چهار بعدی فوتونا انتخاب اول سلبریتی های دنیا

“اینجا را ببینید”

شاید مطالب زیر هم برای شما مفید باشد

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 2 میانگین: 5
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.