مزوژل جالپرو

حال خوب پوست با مزوژل های جالپرو

اگر پوست خشک و کم آبی دارید و یا احساس می کنید پوستتان از کیفیت سابق برخوردار نیست می توانید با تزریق مزوژل حال خوب را به پوستتان هدیه کنید. در واقع مزوژل ها نسل جدیدی از روش های جوانسازی پوست هستند که در فرمولها و برندهای مختلف عرضه شده و از مواد حیاتی و زمینه ای پوست ساخته شده اند در این مطلب قصد داریم به یکی از پرطرفدارترین برندهای مزوژل یعنی جالپرو (Jalupro) بپردازیم.

مزوژل های چه کاری برای پوستمان انجام می دهند؟

مهمترین کاری که مزوژل ها برای پوستمان انجام می دهند آبرسانی عمیق پوست است. هیالورونیک اسید یکی از اصلی ترین مواد زمینه ای مزوژل هاست. در واقع مولکول اسید هیالورونیک شبیه اسفنجی است که می تواند قابلیت جذب و نگهداری آب به میزان چندین برابر حجم واقعی خود را داشته باشد! پوست پس از تزریق مزوژل جوان تر، باطراوات تر و شاداب تر می شود. علاوه بر آن مزوژل ها بسته به برند و فرمولاسیون حاوی  آمینو اسید وانواع ویتامین ها با تراکم و غلظت زیاد هستند که برای احیا و بازسازی پوست ضروی است و ضمن سفت تر کردن بافت پوست باعث التیام و بازسازی عوارض پوستی مثل چین و چروکها، منافذ باز و کاهش لک ها میشوند. در مورد مزوژل ها “اینجا” بیشتر بخوانید.

مزوژل جوان ساز

با مزوژل جالپرو بیشتر آشنا شوید 

مزوژل جالپرو محصول مشترک کشورهای ایتالیا و سوئیس است. مزوژل جالوپرو در دو نوع کلاسیک (Classic) با باکس های آبی رنگ و HMW  با باکس های صورتی وجود دارد. جالپرو علاوه بر اسید هیالورونیک شامل اسید آمینه و سایر مواد ضروری برای پوست است که به بازسازی، آبرسانی عمقی و احیای بافت پوست کمک می کند. به طور کلی با تزریق جالپرو بهترین مواد آبرسان، جوانساز و شاداب کننده پوست بدون واسطه و مستقیم به پوستتان نفوذ می کنند که اثر بخشی فوق العاده در پوستتان ایجاد می کند. مزوژل جالپرو دارای تائیدیه CE اروپا و همچنین وزارت بهداشت است.

تفاوت مزوژل کلاسیک (آبی) با HMW (صورتی رنگ) چیست؟

از جمله مزایای مزوژل جالپرو این است که به کلیه ی نیازهای پوستی در سنین مختلف توجه نموده و برای همین در دو نوع مختلف تولید می شود. مزوژل جالوپرو کلاسیک (آبی رنگ) برای پوست های جوان تر که دارای چین و چروک ها و عوارض پوستی کمتری است توصیه میشود. در واقع مزوژل کلاسیک جالپرو از پیری پوست پیشگیری و روند آن را معکوس می کند. در حالی که باکس مزو ژل جالپرو HMW (صورتی) میزان اسید هیالورونیک آن بیشتر است. به همین علت این مزوژل برای سنین بالاتر که دارای پوست های خشک و کم آب تر، دارای چین و چروک های  بیشتر، و یا نیاز به رسیدگی و توجه به پوست صورت دارند توصیه میشود.

جالپرو چه فوایدی برای پوستمان دارد؟

 • آبرسانی عمقی پوست
 • تغذیه پوست و کمک به بازسازی و احیای آن
 • قابل تزریق به تمامی نواحی صورت حتی پشت پلک
 • تحریک کلاژن سازی درون پوست
 • جلوگیری از پیری پوست
 • از بین برنده خطوط و چروک های ظریف پوستی
 • بهبود جای جوش و اسکارهای پوستی
 • درمان برخی از لک ها
 • قابل استفاده برای تمامی سنین بدون محدودیت
 • مزوژل ایمن و دارای عوارض حداقل و ناچیز برای پوست

تزریق مزوژل جالپرو در کلینیک دلتا “اینجا” راببینید

به چند جلسه تزریق مزوژل نیاز داریم؟

این موضوعی است که کاملا بسته به شرایط پوستتان و نظر پزشک دارد. به طور کلی بین یک تا چهار جلسه ممکن است به شما تزریق مزوژل جالپرو توصیه گردد. البته فراموش نکنید با تزریق یک جلسه مزوژل جالپرو شاهد تاثیرات شگفت انگیز آن روی پوستتان می شوید. تعداد جلسات بیشتر معمولا به افرادی توصیه می شود که دارای عوارض پوستی متوسط تا زیاد می باشند، پوستشان کم آب و خشک بوده و کلاژن سازی درون پوستشان کاهش پیدا کرده است و پوست دارای چروک های سطحی می باشد.

مزوژل جالوپرو اچ ام دبلیو و کلاسیک

مدت زمان تزریق جالپرو چه قدر است؟

هر جلسه تزریق جالپرو حدودا بین 30 تا 45 دقیقه زمان بر است. اگر چه بعد از تزریق شاهد افزایش کیفیت پوستتان هستید ولی در واقع نتیجه هر جلسه پس از آبگیری جالپرو زیر پوست و پس از گذشت چندین هفته مشخص می شودو

 

ماندگاری مزوژل جالوپرو چه مدت است؟

معمولا جالپرو حالت درمانی دارد و چون حجم دهی نداشته و بیشتر باعث آبرسانی عمیق و احیای بافت پوست می شود نمی توان به طور دقیق اشاره کرد همانند ژل ها دارای اثر شش یا نه ماهه هستند. مزوژل ها از جمله جالپرو بیشتر دارای تاثیرات درمانی و جوانسازی روی پوست بوده و زیر ساخت پوست را محکم و تقویت می کند. اینکه چه زمانی نیاز به تزریق مجدد دارید بسته به نیاز پوستتان دارد. بسیاری از افراد برای متوقف کردن پروسه پیری پوست ترجیح می دهند سالی یکبار اقدام به تزریق مزوژل کنند.

قبل و بعد هیالورونیک اسید مزوژل

آیا تزریق مزوژل جالپرو درد دارد؟

برای تزریق مزوژل جالوپرو از یک سوزن بسیار باریک و ظریف برای تزریق استفاده می شود. علاوه بر آن قبل از تزریق پزشک از بی حسی موضعی استفاده می کند تا شما هنگام تزریق درد چندانی را احساس نکنید.

 

عوارض تزریق مزوژل جالپرو چیست؟

جالوپرو مزوژلی با حداقل عوارض ممکن است. فرمولاسیون این مزوژل متناسب با بافت زمینه ای پوست بوده و با آن سازگاری  کامل دارد . البته فراموش نکنید تزریق مزوژل جالپرو دارای تکنیک های خاص تزریق بوده و بایستی در محیطی کاملا تمیز و بهداشتی و با وسایل استریل این تزریق انجام شود. تزریق توسط افراد غیر متخصص و بدون تجربه کافی و همچنین عدم توجه و رعایت مسائل بهداشتی همراه با عفونت و ایجاد خطراتی جدی برای سلامت پوستتان خواهد بود.

مراقبت های پس از تزریق جالپرو چیست؟

 • بعد از تزریق پوستتان را ماساژ ندهید.
 • پس از تزریق جالپرو به طور مرتب از کرم ضد آفتاب استفاده کنید.
 • با استفاده از کرم ترمیم کننده می توانید به کاهش التهابات پوستی کمک کنید.
 • در روزهای ابتدایی پس از تزریق از لوازم آرایشی استفاده نکنید.
 • از لمس مکرر پوست به ویژه با دستان آلوده بپرهید.
 • در 48 ساعت اولیه پس از تزریق از فعالیت شدید و سنگین بدنی دوری کنید.
 • در صورت ایجاد التهاب و کبودی از کمپرس سرد استفاده کنید.

چرا در کلینیک دلتا تزریق جالپرو انجام دهیم؟

در کلینیک دلتا پک وکیوم جالپرو را مقابل چشمان شما باز نموده و کل محتوای پک را به شما تزریق می کنیم. متاسفانه برخی مراکز ممکن است نیم الی یک سی سی در حق مراجع اجحاف کنند. پک های جالپرو صورتی یک نفره در حالی که جالپرو آبی پک های دو نفره دارد.

چرا پوستمان در جوانی شروع به پیر شدن می کند؟

معجزه زیبایی با درمان ترکیبی مزوژل  جالپرو+لیزر جوانساز فوتونا

یکی از روش های بسیار عالی و موثر به ویژه برای پوست هایی با عوارض و خطوط و چین و چروک های نسبتا زیاد استفاده از درمان های ترکیبی است. درمان های ترکیبی از دو جهت به درمان پوست کمک می کنند. در درجه اول درمان های ترکیبی باعث تاثیرات عمیق تر و اثربخشی بیشتر روی پوستمان می شوند و از طرفی تغییرات پوستی و بهبود شرایط آن با سرعت هر چه بیشتر برای پوستمان اتفاق می افتد. از جمله درمان های ترکیبی استفاده از لیزر فوتونا و ترکیب آن با مزوژل جالپرو است. جالپرو به آبرسانی عمیق پوست کمک میکند و لیزر جوانساز فوتونا طی چهار مرحله پوستتان را بازسازی و جوانسازی می کند.

اثر لیزر جوانساز فوتونا و مزوژل جالپرو

چه افرادی نباید جالپرو تزریق کنند

 • افراد دارای بیماری های فعال پوستی به ویژه در ناحیه ی تزریق بایستی تا زمان بهبود کامل پوستشان از تزریق مزوژل خودداری کنند.
 • بانوان شیرده و باردار نبایستی اقدام به تزریق مزوژل جالوپرو کنند.
 • افراد دارای حساسیت های پوستی بایستی قبل از تزریق حتما با پزشک مشورت کنند.
 • افرادی که دارای اختلالات خونریزی هستند بایستی قبل از تزریق با پزشک مشورت کنند.

در بهترین کلینیک غرب تهران با پزشکانی حاذق و با تجربه مشاوره رایگان داشته باشید.

برای رزرو مشاوره رایگان “اینجا” را کلیک کنید.

هزینه تزریق مزوژل جالوپرو چه قدر است؟

 • قیمت هر جلسه جالپرو آبی (کلاسیک) برای کل صورت سه میلیون و سیصد هزار تومان است که حدودا شامل 3 سی سی است.
 • قیمت هر جلسه جالپرو صورتی (HMW) برای کل صورت چهار میلیون و چهارصد هزار تومان است که شامل 2 و نیم سی سی است. (جالپرو صورتی دارای هیالورونیک اسید بیشتری نسبت به جالپرو آبی است).
 • اگر قصد دارید تنها به دور چشم جالپرو تزریق کنید به میزان سی سی کمتری نیازخواهید داشت و هزینه تزریق جالپرو کمتر خواهد بود. هزینه دقیق بسته به شرایط پوستتان متفاوت است و در جلسه مشاوره رایگان پس از معاینه و بررسی پوست توسط پزشک به شما اعلام می شود.

 

شاید این مطالب هم برای شما مفید باشند

 

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 3 میانگین: 4.3
ممکن است شما دوست داشته باشید

نظرات بسته شده است، اما بازتاب و پینگ باز است.