لیزر جوانسازی فوتونا چگونه کار می کند؟

جوانسازی 4 بعدی فوتونا به چه صورت انجام میشود ؟

فوتونا دارای دو طول موج لیزر میباشد.

لیزر (اربیوم)Er: YAG  فرکشنال  که باعث شفاف شدن ، سفت شدن و کشیده شدن صورت میشود . برای دوستانی که پوست شل و افتاده دارند بسیار توصیه میشود. همچنین برای افرادی که دچار اسکار آکنه و جوش و جای جوش هستند بسیار توصیه میشود.

اما طول موج دیگر (اندیاگ) Nd: YAG عمق نفوذ آن از طول موج دیگر بیشتر است به همین دلیل با قدرت نفوذ بیشتر در لایه های درم و اپیدرم ، ایجاد حرارت میکند که حرارت ایجاد شده کمک به بازسازی بافت پوست میشود.
 
درمان خط خنده با استفاده از لیزر جوانسازی 4بعدی فوتونا :

فوتونا با داشتن دو طول موج لیزر اربیوم . اندیاگ و فرآینهد 4 مرحله ای جوانسازی به لیزر غیرتهاجمی چهار بعدی شناخته شده است. در ادامه چهار مرحله جوانسازی را به صورت خلاصه بیان شده اند.

درمان خط خنده با لیزر جوانسازی فوتونا :

مرحله اول : خط خنده

فوتونا با ایجاد گرما در داخل بافت دهان کمک به انقباض کلاژن ها و در نتیجه کمک به سفت شدن و رفع شلی و افتادگی پوست میشود . همینطور کمک به سفت شدن پوست و حجم دهی ناحیه خط خنده میشود. با استفاده از فوتونا میتوانید به راحتی روش های دیگری مانند جراحی و حتی هایفو و آر اف را فراموش کنید.

مرحله دوم : جوانسازی

در این مرحله با تاثیر بر لایه های زیرین و تکمیل مرحله نخست (خط خنده) باعث بازگرداندن استحکام به بافت پوست میشود.

مرحله سوم : فرم دهی پوست

گرمادهی به عمق پوست از روی سطح پوست با استفاده از طول موج لیزر کمک به تکمیل دو مرحله ی قبلی میکند و بدین ترتیب به ایجاد حجم دهی و لیفت پوست کمک میکند.

مرحله چهارم : لایه برداری سطحی

در این مرحله لایه برداری سطحی انجام میشود که کمک به شفاف سازی پوست و جلادهی آن میشود . 
 
این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 4 میانگین: 2.5
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.