ژل پرفکتا – ساب اسکین

ژل پرفکتا – ساب اسکین

ژل پرفکتا – ساب اسکین محصول کشور فرانسه، یکی از بهترین فیلر یا پر کننده های حال حاضر در دنیا می باشد. این ژل حاوی اسید هیالورونیک، که ماده زمینه ای خود پوست بوده، می باشد.

تزریق فیلرهای درمانی حاوی هیالورونیک اسید روشی بی‌خطر، سریع و مقرون‌ به‌ صرفه برای برطرف کردن چین‌وچروک‌ها و خطوط صورت می باشد. دیگر نگران درد ناشی از جراحی و عوارض آن نباشید. درمان با ژل و فیلر می تواند بهترین درمان برای شما باشد!

در صورتی که با نظر پزشک به تزریق دو سی سی همزمان احتیاج داشتید می توانید از تخفیف ویژه مرکز دلتا بهره مند شوید .

هیالورونیک اسید موجود در ژل پرفکتا چیست؟

با پیر شدن ما، پوست استحکام، حجم و درخشش خود را به دلیل تجزیه کلاژن و فیبرهای الاستیک و همینطور کاهش ماده مرطوب‌کننده خود بدن یعنی هیالورونیک اسید از دست می‌دهد.

کاهش هیالورونیک اسید با فرآیند افزایش سن مرتبط است. به طور تخمینی هنگامی که به 45 سالگی می‌رسیم سنتز هیالورونیک اسید فقط حدود نیمی از نیاز بدن را تأمین می‌کند.

ژل پرفکتا ساب اسکین به دلیل داشتن هیالورونیک اسید برای کاهش و بهبود چروک‌ها مفید هستند، به‌علاوه، پوست را جوان‌تر جلوه می‌دهند و رنگ آن را بهبود می‌بخشند، و پوست را نرم و لطیف جلوه می‌دهند.

ژل پرفکتا – ساب اسکین چیست؟

فیلر درمانی پرفکتا دارای 5 مدل مختلف می باشد که با توجه به کاربرد هر کدام، نام گذاری می شود. مدل ساب اسکین بیشترین میزان حجم دهی را ایجاد می کند. به همین دلیل از آن بیشتر در حجم دهی، ایجاد گونه و رفع ناهنجاری ظاهری بینی استفاده می شود.

تزریق ژل پرفکتا ساب اسکین

هر مدل از ژل بسته به شکل مولکولی که دارد، میزان حجم دهی متفاوتی ایجاد می کند. میزان اسید هیالورونیک در هر پنج مدل به یک مقدار می باشد. عمق تزریق در لایه پوست و حجم هر بسته از موارد دیگر تفاوت می باشد. برای تزریق ژل در زیر چشم از مدل پرفکتا – فاین لاین و برای تزریق ژل در لب از مدل پرفکتا – دیپ استفاده می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر، مقاله تزریقات زیبایی را حتما مطالعه کنید.

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 6 میانگین: 4.2