رفع تیرگی بدن با فیساپ

رفع تیرگی بدن با فیساپ

فیساپ سریعترین روش پاکسازی پوست و جدید ترین نسل میکرودرم ابریژن است که پودر اکسید آلومینیوم در آن حذف شده و یک هد سیلیکونی با چرخش بر روی پوست و بدون ایجاد زخم به بهترین شکل آن را لایه برداری می کند. این عملیات با برداشتن سلول های مرده و تیره، پوست را شفاف کرده و لک های آن را کم رنگ تر می کند. فیس آپ منجر به کاهش منافذ باز صورت می شود. فیس آپ برای رفع تیرگی قوزک پا و رفع تیرگی زانو و تیرگی های نواحی مختلف بدن قابل انجام است.

برای از بین بردن نواحی تیره در بدن روش های مختلفی وجود دارد:

  • استفاده از کرم های حاوی اسید میوه یا مواد شیمیایی – این روش دوره درمان طولانی مدت نیاز دارد و ممکن است پوست نسبت به استفاده طولانی مدت التهاب و واکنش نشان دهد.
  • استفاده از لیزرهای لایه بردار – این روش برای همه ی نواحی قابل استفاده نیستند و عمق لایه برداری محدود است. همینطور هزینه درمان بالا می باشد
  • استفاده از فیساپ و لایه برداری مکانیکی – در دلتا ازین روش برای رفع تیرگی نواحی مختلف بدن استفاده می شود که بدون عارضه بوده و هیچ ماده شیمیایی در آن استفاده نمی شود.

عملکرد فیساپ و تعداد جلسات

در فیس اپ ‎یک لایه ظریف بدون ایجاد خونریزی و یا زخم و همینطور بدون استفاده از داروهای شیمیایی از رو پوست شما برداشته می شود و ضمن رفع تدریجی تیرگی، پوست را وادار به بازسازی می‌کند. فیساپ تا حدی کلاژن سازی را هم برای شادابی پوست تحریک می کند و مناسب برای صورت، آرنج، زانو، قوزک، کشاله، زیربغل و … است.

تعداد جلسات بستگی به نیاز ناحیه مورد نظر شما و تشخیص پزشک متخصص دارد. در کل فیساپ جدیدترین روش میکرودرم ابریژن بوده که در آن به جای پودر و مواد شیمایی – دارویی از یک هد سیلیکونی استفاده می شود. هد فیساپ قابلیت تنظیم‌ سختی و سرعت چرخش بر حسب جنس پوست فرد را دارد.
درکل هزینه فی ساپ نواحی مختلف متفاوته و تعداد جلسات بسته به شدت تیرگی پوست حدودا ۴ تا ۶ جلسه است.

رفع تیرگی زانو - فیساپ زانو

مراقبت های بعد از فیساپ

با اتمام جلسات درمانی، تيرگي ها از بين ميرود و بايد مراقبت هاي لازم رو انجام دهید. فرضا اگه فیساپ قوزک انجام داده اید، نگذاريد دوباره قوزك پا با زمين و فرش یا جوراب تیره و … اصطكاك پيدا كند. استفاده از کرم های نرم کننده هم فراموش نشود. در صورت رعايت نكردن نكته هاي مراقبتي دوباره پوست شما ممكن است دچار تيرگي شود و لایه های مرده پوست كه عامل اصلی تيرگي هستند، مجدد تشكيل شوند.

هزینه انجام فیساپ

فیساپ برای نواحی مختلف قابل انجام هست و هر ناحیه هزینه ی متفاوتی داردو

ضمنا سری دستگاه (هد) برای هر فرد متناسب با پوست انتخاب شده و در پایان هرجلسه به فرد مراجع تحویل داده می شود تا در جلسات بعدی به همراه خود بیاورد و استفاده شخصی شود. هزینه این هد جداگانه ۳۵ هزار تومان است و فقط یکبار باید خریداری شود.

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 3 میانگین: 3.3