رفع تیرگی بدن با فیساپ

فیساپ سریعترین روش پاکسازی پوست و جدید ترین نسل میکرودرم ابریژن با حذف پودر اکسید آلومینیوم است و  بدون ایجاد زخم و عارضه پوست را به بهترین شکل لایه برداری می کند.

این روش منجر به کاهش منافذ باز صورت می شود و  برای رفع تیرگی قوزک پا و رفع تیرگی زانو و تیرگی های نواحی مختلف بدن قابل انجام است.

روش های مختلفی برای رفع تیرگی و لایه برداری پوست بدن و نواحی تیره وجود دارد مثل : استفاده از کرم های حاوی اسید میوه یا مواد شیمیایی ، استفاده از لیزرهای لایه بردار ، استفاده از فیساپ و لایه برداری مکانیکی

اما نکته مهم این است که کدام روش بدون عارضه بوده و هیچ ماده شیمیایی در آن استفاده نمی شود.

عملکرد فیساپ و تعداد جلسات

در فیس اپ ‎یک لایه ظریف بدون ایجاد خونریزی و یا زخم وبدون استفاده از داروهای شیمیایی از رو پوست شما برداشته می شود و ضمن رفع تدریجی تیرگی، پوست را وادار به بازسازی می‌کند. فیساپ تا حدی کلاژن سازی را هم برای شادابی پوست تحریک می کند و مناسب برای صورت، آرنج، زانو، قوزک، کشاله، زیربغل و … است.

 

تعداد جلسات بستگی به نیاز ناحیه مورد نظر شما و تشخیص پزشک متخصص دارد.
تعداد جلسات بسته به شدت تیرگی پوست حدودا ۴ تا ۶ جلسه است.

رفع تیرگی زانو - فیساپ زانو

مراقبت های بعد از فیساپ

نگذارید نواحی ایی که فیساپ شده اند دوباره با زمين و فرش یا جوراب تیره و  … اصطكاك پيدا كند. استفاده از کرم های نرم کننده هم فراموش نشود. در صورت رعايت نكردن نكته هاي مراقبتي دوباره پوست شما ممكن است دچار تيرگي شود و لایه های مرده پوست كه عامل اصلی تيرگي هستند، مجدد تشكيل شوند.

هزینه انجام فیساپ

فیساپ برای نواحی مختلف قابل انجام هست و هر ناحیه هزینه ی متفاوتی دارد:

  • پاکسازی صورت (رفع منافذ پوست و جوش های سر سیاه) 350 هزار تومان
  • رفع تیرگی آرنج 190 هزارتومان
  • رفع تیرگی زانوها ، هر جلسه 250 هزارتومان
  • رفع تیرگی قوزک ها هر جلسه 190 هزار تومان(هزینه بسته به میزان گستردگی تیرگی و میزان کار انجام شده دارد)
  • ضمنا سری دستگاه برای هرکس متفاوت است و متناسب با جنس پوست شخص انتخاب شده و در جلسه نخست ارائه میشود. افراد نیاز است هر جلسه این سری را با خود همراه بیاورند و هزینه آن جداگانه 135 هزارتومان است که در جلسه اول اخذ می شود.
این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 73 میانگین: 4
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.