3 فایده پلاژن تراپی صورت که هرگز عنوان نمیشود!

پلاژن تراپی صورت چیست؟

فواید پلاژن تراپی صورت، امروزه افراد زیادی به زیبایی و جذابیت خود اهمیت ویژه ای می دهند از همین رو پاکسازی و جوانسازی پوست برای آنان بسیار مهم می باشد. از طرف دیگر با افزایش سن چین و چروک های صورت نیز بیشتر می شود و همین عامل سبب می شود که اعتماد به نفس فرد نیز کاهش پیدا کند. بسیاری افراد برای از بین بردن این گونه چین و چروک ها از کرم های مختلفی استفاده کرده و موفق به از بین بردن آنها نیز نشده اند. از همین رو پلاژن تراپی صورت را نیز انتخاب می کنند. در این مقاله قصد داریم به طور کامل در مورد فواید پلاژن تراپی صورت به گفتگو بپردازیم. البته لازم است بدانید گه به پلاژن تری نیز پی ار پی می گویند.

کاربردهای پی آر پی

 این نوع روش درمانی بسیار دارای فواید زیادی می باشد از این روش برای رفع چین و چروک، کاهش زخم ها، آکنه ها از این نوع روش درمانی نیز استفاده می شود. از مهم ترین فواید پلاژن تراپی صورت می توان به محکم شدن پوست صورت نیز اشاره کرد.

فواید پلاژن تراپی صورت
فواید پلاژن تراپی صورت

اصلی ترین فواید پی آر پی

بهتر است قبل از انجام پلاژن تراپی صورت با فواید آن به طور کامل آشنا شوید.

حتما می دانید که کلاژن یکی از مواد پوستی مهم به شمار می آید. در واقع وجود این ماده سبب محکم نگه داشتن پوست شما نیز می شود. اما ماده مهمتری که پوست شما بسیار به آن نیاز دارد، الاستین است. یکی از دلایلی که پوست شما به الاستین نیاز دارد، این است که در ساختار آن پروتئین وجود دارد، که در واقع سبب می شود پوست شما حالت کشسانی نیز پیدا کند. جهت مطالعه روش های مختلف جوانسازی پوست به صفحه مربوطه مراجعه کنید.

 

فواید پلاژن تراپی صورت
فواید پلاژن تراپی صورت

هم چنین ماده دیگری به نام اسید هیالورونیک (Hyaluronic acid) وجود دارد. وجود این ماده سبب می شود که شما پوست صاف و لطیفی داشته باشید و از آن لذت ببرید. بنابراین اگر این سه نوع مواد برای پوست شما به طور کامل تامین گردد دیگر هیچ گونه مشکلی مانند چین و چروکی یا خطوط ریزی بر روی صورت شما به وجود نخواهد آمد.

نکته دیگری که وجود دارد آن است که پلاژن تراپی صورت توسط یک دستگاه انجام می شود.

بنابراین یکی از فواید پلاژن تراپی صورت با دستگاه این است که سطح کلاژن پوست بالا برود. در واقع این دستگاه به نوعی به شما کمک می کند که کلاژن سازی خوبی داشته باشید. هم چنین با استفاده از آن دستگاه می توانید به استحکام و جوانسازی پوست خود نیز اقدام کنید. از همین رو توصیه می کنیم برای جوانسازی پوست خود توسط این دستگاه اقدام کنید.

آیا پلاژن تراپی می تواند موجب صدمه زدن به پوست صورت شود؟

شاید این سوال برای شما هم پیش آمده باشد که آیا انجام پلاژن تراپی میتواند سبب آسیب پوستی شود؟ باید در پاسخ بگوییم که این نوع روش درمانی کاملا بی خطر بوده و در از طرف دیگر به قدری اثر گذاری آن بالا می باشد که در جلسه اول درمانی می توانید شاهد نتیجه مطلوب آن باشید. دیگر مزایای پلاژن تراپی پوست:

 • بدون محدودیت سنی
 • سازگاری با هر نوع پوست
 • هزینه مقرون به صرفه

آیا پلاژن تراپی صورت درد دارد؟

احتمالا یکی از دلایلی که باعث شده شما به پلاژن تراپی صورت فکر نکنید احتمال درد هنگام انجام آن است اما باید بیان کنیم که این نوع روش درمانی کاملا بدون درد می باشد. نکته ای که بسیار حائز اهمیت می باشد آن است پس از انجام این درمان زیبایی نیازی به استراحت ندارید و به راحتی می توانید به کارهای روزمره خود برسید.

فواید پلاژن تراپی صورت
فواید پلاژن تراپی صورت

نتیجه گیری

با توجه به نکاتی که درباره فواید پلاژن تراپی صورت بیان شد پی بردیم که با استفاده از پلاژن تراپی می توانید به پاکسازی و جوانسازی پوست خود اقدام کنید. هم چنین این روش دارای فواید زیادی می باشد که در این مقاله به طور کامل به آن پرداختیم.

سوالات متداول

 1. کاربرد پلاژن تراپی چیست؟
  از مهم ترین کاربرد آن می توان به محکم شدن پوست، باگرداندن حالت کشسانی پوست و کاهش چین و چروک ها اشاره کرد.
 2. آیا انجام پلاژن تراپی صورت درد دارد؟
  خیر زیرا این روش کاملا بدون درد و غیر تهاجمی می باشد.
 3. چگونه پلاژن تراپی باعث از بین رفتن چین و چروک های صورت می شود؟
  توسط دستگاه پلاژن سطح کلاژن پوست افزایش می یابد و همین عامل سبب کاهش چین و چروک ها می شود.
این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 0 میانگین: 0
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.