جوانسازی پوست و لیفت چهار بعدی با فوتونا

جوانسازی پوست و لیفت چهار بعدی با فوتونا

با افزایش سن تغییراتی طبیعی در بافت پوست به ویژه در نقاطی مانند صورت پدیدار می شود. اما نگران نباشید. بدون بیهوشی، جراحی، درد و عفونت ناشی از آن، جوانسازی و لیفت چهاربعدی پوست خود را با لیزر فوتونا در کلینیک جوانسازی و لیزر دلتا انجام دهید و طبیعی جوان شوید.

انواع روشهای قدیمی و جدید جوانسازی پوست

در برخی از روش های جوانسازی، آسیبی نسبتا تهاجمی و موضعی به بافت پوست وارد می شود. با این کار سلول های پوستی تحریک شده و فرایند سنتز کلاژن بین سلولی آغاز می شود. در بعضی از روش ها پزشک متخصص با جراحی و لیفت یا برداشتن قسمت هایی از پوست، چین و چروک آن را از بین می برد. درمان های دارویی موضعی، لایه برداری شیمیایی و مکانیکی پوست، استفاده از انرژی فرکانس رادیویی، انرژی نورانی لیزر و یا انرژی مکانیکی امواج مافوق صوت هم از روش های بدون جراحی جوانسازی پوست محسوب می شوند.

طبیعی و بدون محدودیت سنی جوان شوید!

جوانسازی چهار بعدی با لیزر فوتونا، بدون نیاز به جراحی، به صورت طبیعی پس از چند جلسه باعث جوانی و طراوت پوست شما می شود. جوانسازی با لیزر فوتونا آسان تر، با عوارض کمتر و بدون برش روی پوست بوده و از جدیدترین روش های جوانسازی پوست است که در کلینیک لیزر دلتا انجام می شود. از مزایای مهم این روش این است که همه افراد در هر سنی که باشند میتوانند بدون هیچ گونه نگرانی از لیزر فوتونا برای بهبود کیفیت پوستشان و افزایش شادابی آن کمک بگیرند و فوتونا هیچ محدودیت سنی ندارد. با خیال راحت میتوانید از  پزشکان دلتا برای انجام فوتونا مشاوره رایگان بگیرید.

جوانسازی صورت با لیزر هوشمند فوتونا

لیزر فوتونا

جوانسازی چهاربعدی فوتونا یک روش غیرتهاجمی است. مراحل آن از داخل دهان و از روی پوست می باشد. بدون احتیاج به تزریق ژل یا بوتاکس موجب سفت تر شدن پوست می شود. لیزر فوتونا با دو طول موج و در 4 مرحله باعث جوانسازی لایه های عمیق، میانی، سطحی و همین طور ساختار پوست می شود.
در این فرآیند سطح خارجی پوست و همینطور مخاط داخل دهان با لیزر انرژی دهی می شوند. فوتونا با ترکیب دو لیزر اربیوم و ان دی یاگ Nd-YAG باعث جوانسازی پوست و رفع چین و چروک می شود. ضمنا دستگاه فوتونای کلینیک دلتا مجهز به بیش از 50 پروتکل درمانی مختلف برای بازسازی انواع عوارض پوستی دیگر است. در این مقاله کاربرد جوانسازی صورت دستگاه فوتونا مرور می شود.

 

جوانساز چهاربعدی فوتونا

جوانسازی پوست با لیزر فوتونا 4D

لیزر اربیوم فرکشنال باعث شفافیت، سفت و کشیده شدن پوست صورت می شود و برای کسانی که پوست شل و افتاده دارند، بسیار موثر است. لیزر Nd-YAG  (یا اندیاگ )با عمق نفوذ بیشتر در لایه های درم و اپیدرم و ایجاد اثر حرارتی باعث بازسازی بافت پوست می گردد.
لیزر فوتونا در 4 فاز درمانی که عرض پالس های مفاوتی دارند،توانایی جوانسازی پوست را بدون آنکه به سطح آن آسیب برساند فراهم می آورد و باعث افزایش کلاژن داخل پوست می شود.
به طور معمول میزان نتایج حاصله و زمان لازم برای دستیابی به این نتایج ، در افراد مختلف متفاوت است اما اغلب بیماران ضمن احساس بهبودی نسبی ظرف مدت کوتاهی بعد از درمان ، نتایج واضح آن را در حدود 2 تا 3 ماه بعد تجربه خواهند نمود.

از لیزر فوتونا برای درمان ترک بارداری یا به طور کلی ترک های پوستی نیز استفاده می شود.

درمان ترک پوستی با لیزر فوتونا

مراحل جوانسازی چهار بعدی با لیزر فوتونا

مرحله اول – خط خنده
گرمادهی ملایم از داخل بافت دهان انجام می شود. این فرایند موجب انقباض کلاژن ها و بهبود حالت شل بودن پوست شده و با حجم دهی باعث لیفت و سفت شدن پوست ناحیه خط خنده می گردد.

مرحله دوم – جوانسازی
با تاثیر بر لایه های زیرین پوست باعث بازگرداندن استحکام به بافت پوست می شود. این مرحله معمولا در آقایان به دلیل وجود ریش انجام نمی شود.

مرحله سوم – فرم دهی پوست
با گرمادهی به عمق پوست از روی صورت، حجم دهی و لیفت پوست به منظور تکمیل دو مرحله قبل انجام می شود.

مرحله چهارم – لایه برداری سطحی
لایه برداری سطحی پوست انجام می شود که موجب شفافیت صورت می شود. در مواردی که به تشخیص پزشک نیاز به لایه برداری بیشتری هست، تا چند روز حالت خشکی، التهاب و پوسته ریزی دیده خواهد شد.

با تماشای ویدیوی زیر میتوانید با نحوه کار لیزر جوانساز فوتونا در کلینیک دلتا آشنا شوید :

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 7 میانگین: 4.7