مزایا ماندگاری و عوارض تزریق ژل لب روسی

بسیاری عوامل در زیبایی چهره دخیل‌ اند که از میان آن‌ ها تزریق ژل به لب‌ ها می‌ تواند یکی از عوامل اثر گذار در این زمینه باشد. برخی اوقات عوامل وراثتی، افزایش سن و … سبب می‌ شوند تا لب ‌ها از فرم خوبی برخوردار نبوده و حالت دلخواه افراد را نداشته باشند. در این زمان افراد از انواع ژل از جمله ژل لب روسی، برای فرم دادن به لب‌ های خود استفاده می‌ کنند. جهت آشنائی بیشتر شما با این موضوع، در ادامه به بررسی مزایا ماندگاری و عوارض تزریق ژل لب روسی می ‌پردازیم.

زیباسازی لب به روش روسی

یکی از سبک‌های جدید حجیم سازی لب‌ها، مدل روسی است. متخصصان در زمان تزریق این نوع ژل بر لب بالا و پایین تمرکز کرده، اما تلاش می‌کنند بیشتر بر روی لب بالا متمرکز باشند. جهت تزریق ژل به هر دو لب عمدتا نیم سی‌سی الی 3 سی‌سی ژل به لب‌های افراد تزریق می ‌کنند. البته به شکل کلی میزان تزریق ژل به نظر فرد متخصص بستگی دارد. متخصص طی انجام مشاوره میزان و نحوه تزریق را برای فرد زیباجو مشخص می ‌کند.

مزیت‌ های تزریق ژل لب روسی چیست

از جمله مزایای تزریق این ژل‌ ها بهبود کلی ظاهر لب است. این ژل ‌ها همچنین به ایجاد تقارن در خطوط لب کمک کرده و سبب برجسته‌ سازی خطوط لب به ویژه لب بالا می گردند. یکی از مزایا ماندگاری و عوارض تزریق ژل لب روسی آن است که اگر زیبا جو در نهایت از کار راضی نباشد، امکان تخلیه ژل به راحتی وجود دارد. دوره نقاهت آن کوتاه بوده و در زمان تزریق زیبا جو، درد کمی را تحمل می ‌کند. بعد از تزریق ژل، صورت فرد کاملا طبیعی و ایده ‌آل به نظر می ‌رسد و همین امر سبب افزایش سطح اعتماد به نفس فردی می شود که در خواست تزریق ژل را داشته است.

ماندگاری ژل لب روسی

در زمینه مزایا ماندگاری و عوارض تزریق ژل لب روسی باید گفت نوع این ژل، برند تولیدکننده آن و مقدار مراقبت‌ های فردی و سبک زندگی هر فردی تعیین می ‌کند که این ژل چقدر دارای ماندگاری خواهد بود. در حقیقت برخی انواع ژل‌ ها ماندگاری کمی دارند و برخی دیگر تا حدود 6 ماه هم دوام می ‌آورند. برخی برند های تولید این ژل هم هستند که تا حدود یکسال ماندگاری دارند. بعد از سپری شدن زمانی معین، متخصص زمان ترمیم را مشخص کرده و تزریق مجدد برای فرد انجام می‌ شود. قطعا ژل‌ های دارای قیمت بیشتر و ساخته شده توسط برند های شناخته شده از ماندگاری بالاتری هم برخوردارند.

عوارض تزریق ژل لب روسی

در زمینه مزایا ماندگاری و عوارض تزریق ژل لب روسی، باید به این موضوع اشاره کرد که در هر صورت هر گونه درمان و تزریقی، می‌ تواند عوارض جانبی داشته و با خطراتی هم همراه باشد. از جمله عوارض تزریق این ژل می ‌تواند به مواردی همچون؛ تورم به مدت 1 الی 5 روز، کبودی، به مدت 1 الی 5 روز، تحریک شدن پوست زیبا جو، تورم و خشک شدن لب‌ هایش است. از دیگر مزایا ماندگاری و عوارض تزریق ژل لب روسی به عنوان خطرات احتمالی این تزریق باید به خونریزی داشتن در محل تزریق (حداکثر 5 دقیقه پس از تزریق)، تغییر رنگ و حساسیت طی روز اول تزریق، فعال شدن تبخال، مشاهده شدن گره‌ها و توده‌ هایی هر چند اندک در اطراف لب‌ ها، مشاهده عدم تقارن بصری، نکروز پوست (مرگ بافت ثانویه)، عفونت باکتریایی به علت استریل ضعیف، حرکت کردن ژل به علت ضعف مهارت پزشک و یا رعایت نشدن دستورالعمل ‌ها توسط پزشک در زمان تزریق ژل اشاره کرد.

انواع مدل ژل لب روسی

  • ژل لب روسی طبیعی

در این شیوه که به آن ژل لب روسی کلاسیک هم گفته می‌ شود، به هیچ عنوان فرم دو لب تغییر نکرده و فقط حجیم ‌تر از قبل می‌ شوند.

  • ژل لب روسی خط دار

در این شیوه لب ‌ها تو رفتگی کمی دارند و چنانچه روی هم قرار بگیرند یک حفره بسیار کوچک میان دو لب شکل می گیرد.

  • ژل لب روسی عروسکی

در این شیوه، لب ‌ها به لحاظ حجم با هم فرق دارند. معمولا ژل بیشتری به لب پایین تزریق می‌ شود و لب پایین حجیم‌ تر دیده می ‌شود.

بهترین برند ژل روسی

بهترین برند این ژل باید معمولا دارای بهترین کیفیت، قیمتی مناسب، ماندگاری بالا، تاریخ تولید و انقضاء، هولوگرام بوده و ظاهری شفاف دارد که در زمان خرید می توان تک به تک این موارد را روی بسته بندی آن به راحتی چک کرد.

نحوه تزریق ژل لب روسی

در زمینه تزریق این ژل باید گفت این نوع ژل حاوی اسید هالورونیک هست که شیوه‌ای پر کننده و بسیار کم تهاجم به منظور حجیم کردن لب‌ هاست. این نوع ژل به شکل عمودی از پایه لب زیبا جو تزریق شده و در مقایسه با سایر شیوه‌ های تزریق ژل، زمان کمی برای تزریق آن نیاز است.

سخن پایانی

در این مطلب به بررسی مزایا ماندگاری و عوارض تزریق ژل لب روسی پرداختیم.  این شیوه تزریق ژل به لب درد بسیار کمی دارد و جهت تزریق آن از ماده بی حسی هم استفاده می کنند. قیمت آن چندان گران نیست و اغلب طی سال های اخیر بین 3 الی 5 میلیون تومان هزینه می برد. بهتر است برای انجام این کار، حتما به یک فرد متخصص که در این حوزه دارای سابقه باشد مراجعه کنید تا از عوارض احتمالی تزریق و خطرات انجام آن به دور بمانید.

سوالات متداول

  1. چه افرادی مناسب استفاده از این نوع ژل لب هستند؟ افرادی که با کهولت سن فرم لب هایشان از بین رفته باشد، کاملا لب نداشته یا کمان لب نداشته باشند و یا به زیبایی این عضو اهمیت خاصی می دهند.
  2. مراقبت قبل از عمل به چه شکل است؟ تزریقات قبلی باید تخلیه باشد، دخانیات و مشروبات الکلی مصرف نشود و قبل از انجام فیلر بهتر است فرد حمام برود.
  3. مراقبت های بعد از عمل چگونه است؟ طی اولین روز بهتر است از کیسه یخ استفاده کنید، در معرض گرما نباشید، به لب هایتان دست نزنید، آب بخورید و به هیچ عنوان لب به الکل نزنید.
این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 0 میانگین: 0
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.