ژل الانسه دو ساله

ژل الانسه دو ساله یکی از جدیدترین ژل های درمانی و پر کننده در دنیا می باشد. این ژل علاوه بر ایجاد حجم، خاصیت کلاژن سازی قوی دارد. الانسه در انواع مختلف با ماندگاری یک ساله تا چهار ساله تولید شود.

ژل الانسه یک ژل غیر هیالورونیک بوده و خاصیت کلاژن سازی بالایی دارد. این ژل ابتدا یک حجم دهی اولیه روی پوست ایجاد می کند که در هنگام تزریق قابل مشاهده است. کلاژن سازی فرایندی است که حداقل به یکماه زمان احتیاج دارد تا صورت پذیرد بنابراین تاثیر ژل الانسه یک ماه پس از تزریق بیشتر نمایان می شود.

در حال حاضر، الانسه تنها ژل درمانی در دنیا است که خاصیت تحریک و تولید کلاژن توسط خود پوست را دارد و می تواند در این مدت حجم خود را ثابت نگه داشته و بلکه افزایش دهد. این ژل می تواند موجب جوانسازی پوست و درمان اسکارهای اکنه نیز گردد.

در صورتی که با نظر پزشک به تزریق دو سی سی همزمان احتیاج داشتید می توانید از تخفیف ویژه در کلینیک جوانسازی و لیزر دلتا بهره مند شوید.

ژل الانسه دو ساله چیست و عملکرد آن چگونه است؟

ژل الانسه دو ساله یک فیلر درمانی است که فاقد اسید هیالورونیک است. با تزریق ژل الانسه پوست جوان‌تر شده و حجم از دست رفته آن را بازیابی می گردد. ماده اصلی تشکیل دهنده آن میکروسفرهای پُلی کاپرولاکتون (PCL) است؛ این ماده یک نوع پلیمر پزشکی نرم و قابل جذب است. با تزریق ژل الانسه به پوست، طی یک فرآیند دو مرحله‌ای روند پیری پوست را برعکس می‌شود.

در واقع تزریق فیلر و یا تزریق ژل به صورت و بدن به‌صورت مؤثری چروک‌های استاتیک و همچنین چروک‌های ایجادشده در اثر کاهش حجم صورت را پر می‌کنند و به نوعی به نواحی از صورت که چربی آن از بین رفته است (مخصوصا پس از رژیم های لاغری)، حجم اضافه می‌کنند.

البته لاغری صورت گاهی بصورت ژنتیک و ارثی است و یا در اثر افزایش سن و تخریب ماده جوانساز پوست بنام کلاژن واسید هیالورونیک ایجاد می شود. علت های دیگر تخریب بافت صورت ناشی از جوشهای صورت (جای جوش و اکنه) است.
رفع نقایص صورت مانند ترمیم بینی و اسیب های صورت ناشی از تصادف نیز از علتهای دیگر تزریق فیلر یا پرکننده هستند.

در مورد تزریق ژل و بوتاکس چه می دانید؟

مشاهده فیلم تزریق ژل خط خنده در مرکز لیزر دلتا

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 2 میانگین: 4.5
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.