لایه برداری پوست و فیساپ

لایه برداری پوست و فیس آپ

یکی دیگر از خدمات کلینیک دلتا، فیس آپ یا لایه برداری فیزیکی پوست هست.

فیس آپ جدیدترین روش پاکسازی پوست یا همان میکرودرم ابریژن میباشد که پودر اکسید آلومینیوم حذف شده و یک هد سیلیکونی با چرخش بر روی پوست خیلی آرام و بدون ایجاد زخم به بهترین شکل لایه برداری می کند.پوست را شفاف می کند و لک های صورت را کم رنگ تر می کند. فیساپ منجر به کاهش منافذ باز صورت می شود. فیساپ برای رفع تیرگی قوزک پا و رفع تیرگی زانو و تیرگی های نواحی مختلف بدن قابل انجام است.

فیساپ برای از بین بردن تیرگی های موضعی و بیرونی سطح پوست و ریزش لایه های مرده پوست طراحی شده است. همینطور برای رفع جای جوش و جوانسازی پوست نیز می توان از آن استفاده کرد.
برای تیرگی های ناشی از تغییرات هورمونی یا ژنتیکی پوست در برخی نواحی مثل ناحیه بیکینی، فیساپ گرچه کمک کننده است و تا حدی می تواند تیرگی را کاهش دهد ولی انتظار روشن شدن کامل در این ناحیه را نمی توان داشت.

لایه برداری مکانیکی

دستگاه فیس آپ شامل یک هد یا سر سیلیکونی است. در ابتدا هد مناسب با پوست فرد از نظر اندازه زبری و نرمی مشخص می شود. این هد مختص هر فرد بوده و بعد از اتمام جلسه، در اختیار فرد قرار میگیرد تا در جلسات بعدی همراه خود بیاورد. هد با سرعت مشخصی روی پوست و نواحی تیره میچرخد و سلول های مرده پوست برداشته می شود. با توجه به شدت تیرگی و جنس پوست، تعداد جلسات مشخص می شود. تعداد جلسات بین 4 تا 6 جلسه متغییر می باشد. دقت داشته باشید که در این روش از هیچ ماده شیمیایی بروی پوست شما استفاده نمی شود.

برای آشنایی بیشتر با نحوه انجام فیس آپ، کلیپ زیر را مشاهده کنید.

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 14 میانگین: 3.8