بوتاکس نورونوکس

بوتاکس نورونوکس Neuronox نیز یکی از پر طرفدارترین بوتاکس های موجود در ایران و بسیاری از کشورهای جهان می باشد که ساخت شرکت مدی توکس کره جنوبی بوده و در سال ۲۰۰۶ موفق به کسب مجوز FDA کره گردیده است.

بوتاکس نورونوکس Neuronox از لحاظ قدرت و اثربخشی و بی خطر بودن با داروهای استانداردی چون بوتاکس آلرگان و دیسپورت یکسان است ولی شروع اثربخشی دارو بعد از تزریق کمی دیرتر از دیسپورت می باشد.

بوتاکس و جوانسازی

بوتاکس در حقیقت یکی از پرطرفدارترین روش های جوانسازی پوست صورت (ناحیه پیشانی و دور چشم) در سراسر دنیا از جمله آمریکا و اروپا و همچنین ایران تزریق بوتاکس است که تزریق آن در زیر پوست باعث می شود تا ظاهری جوان تر را برای مدتی داشته باشید.

بوتاکس و درمان سردرد میگرنی

علاوه بر این بوتاکس باعث درمان و یا بهبود سردرهای میگرنی نیز میشود بوتاکس اعصابی که پیام‌های درد به مغز می‌فرستند را مسدود کرده و عضلات را شل می‌کند بطوری که به درد حساس نباشند.

آیا بوتاکس خطرناک است؟

قطعا اگر بوتاکس خطرناک باشد و یا همراه با عوارض زیادی باشد، کم کم از طرف پزشکان و حتی خود بیماران کنار گذاشته می شود. بوتاکس با دریافت مجوز FDA سازمان غذا و داروی آمریکا – هم در درمان زیبایی و هم در سایر شاخه های پزشکی برای درمان مورد تایید می‌باشد

شاید برای بعضی از افراد این سوال پیش بیاید که اگر تزریق بوتاکس در دوره های تعیین شده تکرار نشود آیا پوست از حالت قبل بدتر خواهد شد؟ در جواب این سوال باید گفت خیر در صورت عدم تمدید بوتاکس ، پوست فقط به حالت قبل بر خواهد گشت و حتی امکان دارد پس از چند مرتبه تزریق ، مقداری از چین و چروک ها کمرنگ تر هم شوند.

با سایر برندهای بوتاکس آشنا شوید

 

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 3 میانگین: 4
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.