بوتاکس زئومین

بوتاکس زئومین یکی از بهترین برندهای دنیا است. زئومین تنها برندی که برای نگهداری آن تا قبل از رقیق شدن به دمای پائین احتیاج نیست که بدین ترتیب کمترین احتمال بروز خطا در آن وجود دارد.

یکی از پرطرفدارترین روش های جوانسازی پوست صورت (ناحیه پیشانی و دور چشم) در سراسر دنیا از جمله آمریکا و اروپا و همچنین ایران تزریق بوتاکس است. تزریق آن در زیر پوست باعث می شود تا ظاهری جوان تر را برای مدتی داشته باشید.

بوتاکس زئومین و نداشتن زنجیره نگهداری سرد

اگر برندهای دیگر بوتاکس من جمله خود برند بوتاکس یا دیسپورت، نورونوکس و … در دمای پایین (دو تا شش دجه ) نگهداری نشوند، خاصیت خود را کامل یا تا حدودی بنا به شرایط نگهداری شان از دست می دهند. اما این احتمال برای برند زئومین دیگر وجود ندارد چون زنجیره سرد ندارد و بدین ترتیب پایین ترین احتمال خطا در آن وجود دارد.

علاوه بر این زئومین باعث درمان و یا بهبود سردرهای میگرنی نیز میشود. بوتاکس اعصابی که پیام‌های درد به مغز می‌فرستند را مسدود کرده و عضلات را شل می‌کند. قطعا اگر بوتاکس خطرناک باشد و یا همراه با عوارض زیادی باشد، کم کم از طرف پزشکان و حتی خود بیماران کنار گذاشته می شود.

زئومین با دریافت مجوز FDA سازمان غذا و داروی آمریکا – هم در درمان زیبایی و هم در سایر شاخه های پزشکی برای درمان مورد تایید می‌باشد.

خواندن این مطلب شاید برای شما جالب باشد: سوالات رایج در مورد تزریق بوتاکس

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 2 میانگین: 5
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.