بوتاکس دیسپورت

بوتاکس دیسپورت محصول انگلستان، یکی از پر طرفدارترین برندهای بوتاکس در دنیا و از شناخته شده ترین ها در ایران می باشد. دیسپورت پروتئین کمتری نسبت به خود برند بوتاکس دارد. “بوتاکس“در حقیقت نام یک برند آمریکایی است که در ایران وارد نمی شود اما اکثرا بعنوان یک پیشوند قبل از برندهای دیگر نام برده میشود.

برند دیسپورت به خاطر داشتن پروتئین کمتر نسبت به محصولات مشابه بهتر پخش می‌شود. بوتاکس دیسپورت باعث می‌شود که ناحیه تحت درمان مانند پیشانی طبیعی‌تر و هموارتر به نظر برسد. نمونه ایرانی آن با نام مسپورت ( مصپورت ) به فروش می رسد. آزمایش‌های انجام‌شده نشان می‌دهد که فرایند تزریق دیسپورت در مقایسه با بوتاکس عوارض جانبی کمتری دارد.

در کل یکی از پرطرفدارترین روش های جوانسازی پوست صورت (ناحیه پیشانی و دور چشم) در سراسر دنیا از جمله آمریکا و اروپا و همچنین ایران تزریق بوتاکس است. تزریق آن در زیر پوست باعث می شود تا ظاهری جوان تر را برای مدتی داشته باشید.

خواندن این مطلب درباره تزریق بوتاکس را از دست ندهید

درمان میگرن با بوتاکس دیسپورت

علاوه بر این بوتاکس باعث درمان و یا بهبود سردرهای میگرنی نیز میشود. بوتاکس اعصابی که پیام‌های درد به مغز می‌فرستند را مسدود می کند. همینطور این ماده عضلات را شل می‌کند بطوری که به درد حساس نباشند.

قطعا اگر بوتاکس خطرناک باشد و یا همراه با عوارض زیادی باشد، کم کم از طرف پزشکان و حتی خود بیماران کنار گذاشته می شود. بوتاکس با دریافت مجوز FDA سازمان غذا و داروی آمریکا هم در درمان زیبایی و هم در سایر شاخه های پزشکی برای درمان مورد تایید می‌باشد.

شاید برای بعضی از افراد این سوال پیش بیاید که :

اگر تزریق بوتاکس در دوره های تعیین شده تکرار نشود آیا پوست از حالت قبل بدتر خواهد شد؟

در جواب این سوال باید گفت خیر در صورت عدم تمدید بوتاکس ، پوست فقط به حالت قبل بر خواهد گشت و حتی امکان دارد پس از چند مرتبه تزریق ، مقداری از چین و چروک ها کمرنگ تر هم شوند!

خواندن این مطلب را از دست ندهید: سوالات رایج در مورد تزریق بوتاکس

 

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 3 میانگین: 4.3
ممکن است شما دوست داشته باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.