پنج دلیل مهم برای حذف موهای زائد با استفاده از لیزر

پنج دلیل برای حذف موهای زائد با استفاده از لیزر !

 

چه کسی نمی خواهد با پوست صاف و بدون مو  هر روز بیدار شود؟

آیا از این روال خسته نشده اید؟

با صرفه جویی در زمان و هزینه های خود در دراز مدت به  “سرمایه گذاری در زیبایی خود” و حذف موهای زائد بیاندیشد !

با  لباس های پوشیده و پاهای خشک خداحافظی کنید و از هر لباسی که دوست دارید لذت ببرید ! بدون این که از این بابت احساس نگرانی داشته باشید !

دلایل زیر را بخوانید و سپس خودتان قضاوت کنید !

 

 

  • 1-در اولین قدم برای لیزر ممکن است به نظر برسد که شما پول بیشتری می پردازید اما در مقایسه با مجموع هزینه های مالی و زمانی که برای روش های دیگر مثل اپیلاسیون ٬کرم های موبر، وکس یا مومک پرداخت می کنید ٬ در دراز مدت هزینه ی کمتری می پردازید !کافیست با یک حساب سرانگشتی هزینه ای را که صرف اپیلاسیون در طول یک سال می پردازید را در ذهن خود مرور کنید!
  • 2-جدا از تحمل درد شدید در اپیلاسیون که امروزه رواج زیادی دارد ٬ این موارد نیز احتمال بروز دارند : خون مردگی و یا لک های زیر پوستی در اثر پاره شدن مویرگهای خونرسان به پیاز مو – همچنین تحریک برخی از ریشه های مو برای چند شاخه ای شدن و ضخیم تر شدن – ایجاد موهای زیر پوستی که از مشکلات مهم بسیاری از طرفداران اپیلاسیون است. در روش های دیگر نیز معمولا با ضخیم تر شدن مو و ایجاد قارچ و باکتری در نواحی اپیل شده مواجه می شوید.

 

  • 3-لیزر بسیار راحت است ودر مقایسه با دیگر روش ها اغلب بدون درد و در برخی موارد خاص با درد بسیار کمتری احساس می شود!  
  • 4-شما در وقت خود نیز صرفه جویی زیادی خواهید کرد ! حتی اگر موهای زیادی هم ندارید – برای پوشیدن لباسهای زیبا در خانه و یا حتی رفتن به یک میهمانی ساده نیاز به بررسی و صرف زمان برای حذف موهای زائد ندارید !  همه این را میدانیم که پوست صاف و بدون مو بسیار مطلوب ٬ زیبا و جذاب است. شما در ساحل و یا در همین خانه ی خود رد خنکی و هوای کولر را با پوست خود بهتر احساس می کنید و لذت می برید !

     

  • 5-یکی از علائم ناخوشایند و مزمن یائسگی، رشد مو بیش از حد است. چرا قبل از اینکه با تغییرات هورمونی یا علائم یائسگی مواجه نشده اید، موهای دائمی خود را حذف نمی کنید؟ علاوه بر این، لیزر به موهای تیره و موهای شادابتر بهتر جذب شده و جواب می دهد و موثر تر عمل میکند. بنابراین بهترین زمان استفاده از لیزر و حذف موهای زائد قبل از شروع یائسگی است یعنی قبل از اینکه موهای شما خاکستری شوند و تاثیر لیزر کم شود! 
  • 6-خوب، من دروغ گفتم 6 دلیل برای حذف لیزر موهای زائد وجود دارد و بهترین دلیل این است که “شما ارزشش را دارید؟

پس منتظر چه هستید؟

 

اگر این مطلب به نظر شما خوب و مفید واقع شد می توانید با مرکز لیزر دلتا تماس بگیرید و از ما بصورت حضوری و یا تلفنی مشاوره رایگان بگیرید !

 

استفاده از مطلب فوق با ذکر منبع بلامانع است

 

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 1 میانگین: 5