تزریقات زیبایی

تزریقات زیبایی

اگر به دنبال روشی سریع برای از بین بردن چین و چروک پوست خود هستید، پیشنهاد کلینیک جوانسازی و لیزر دلتا به شما تزریقات زیبایی یا همان فیلرهای درمانی است. تزریقات زیبایی در کلینیک دلتا به سه روش انجام می شود:

هر کدام از این موارد دارای انواع مختلف و برندهای متفاوتی هستند که اغلب موجب سردرگمی مراجعین می شود. در کلینیک دلتا تنها برندهایی که مورد تائید پزشک است و تائیدیه سازمان غذا و داروی آمریکا را دارد، استفاده می شود. مراجعین دقت داشته باشند که به هیچ عنوان از برندهای تقلبی، چینی یا کورتون دار در تزریقات زیبایی کلینیک دلتا استفاده نمی شود.

فیلرهای درمانی امروزه یک درمان غیر تهاجمی محسوب می شود. این فیلرها برای بهبود کیفیت پوست و مو و جوانسازی آنها بسیار موثر هستند. ضمن اینکه با انجام هر یک از فیرهای زیبایی می توان فرم برخی از اجزای صورت مثل لب، ابروها، گودی زیر چشم، چانه، فک و … را اصلاح کرد.

نتیجه سریع و آنی تزریقات زیبایی

یکی از مواردی که باعث محبوبیت فیلرهای درمانی می شود، نتیجه سریع و آنی است. این فیلرها، علاوه بر زیباسازی اجزا و زوایای صورت، با داشتن مواد موثر و زمینه ای پوست مثل هیالورونیک اسید، ویتامین ها، مواد معدنی و … سبب می شوند پوست پس از تزریق طروات و جوانی خود را بازیابد و علاوه بر این تحریک به کلاژن سازی شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر از روش درمانی مناسب برای شما با متخصصین کلینیک دلتا در واتساپ یا اینستاگرام در تماس باشید.

این مطلب چقدر مفید بود؟
تعداد رای: 2 میانگین: 5